690 680 960

Kolonia Zamek: Utrudnienia w ruchu po wypadku na krajowej 19

We wtorek po południu w miejscowości Kolonia Zamek pojazd osobowy wypadł z drogi. Występują utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13:15 na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Kolonia Zamek, na trasie Kraśnik – Janów Lubelski.

Jak nam przekazała nam asp. Faustyna Łazur z janowskiej Policji kierująca pojazdem marki Nissan, jadąc w kierunku Janowa Lubelskiego, prawdopodobnie zasnęła za kierownicą i zjechała z drogi do rowu, a następnie pojazd zatrzymał się na przydrożnym polu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala. Jak się okazało nie ucierpiała ona poważnie w zdarzeniu.

W rejonie wypadku występują utrudnienia w ruchu. Jeden pas jest częściowo nieprzejezdny. Auta przepuszczane są wahadłowo.

received_805140496351983

IMG_20180213_131905

IMG_20180213_131709

2018-02-13 13:21:53
(fot. lublin112.pl,  zdjęcia dzięki uprzejmości Agenta Factum Car – samochód zastępczy z oc sprawcy)

20 komentarzy

 1. znowu ten sam wóz strażacki z Janowa i zdjęcia dzięki uprzejmości Agenta Factum Car. Czy strażak będący na służbie ma prawo do dorabiania i robienia zdjąć zamiast udziału w akcji ratunkowej ?

  • To nie są zdjęcia od strażaka i proszę nie wypisywać głupot w komentarzu.

   • Jan nierzetelny

    Ale tajemnicą Polisznela w Janowie wiedzą że jest taki jeden co z imienia i nazwiska nie będę publicznie wymieniał co jeździ na akcje i pyka fotki dla ubezpieczycieli…

    • No i co jak przy okazji popsikiwania na jakieś ognisko domowe”pyknie” se 1-5 fotek – nie wszystko można zrobić za fyko – jak mówi stare przysłowie (a rzysłowia to ponoć mądrość Tego Narodu): ” Szkoda ci cudzej du…y, to swojej nadstaw”.
     Czy jakoś tak. 😆

     • Noi jajc…..jakim prawem on robi zdjęcia dla kogoś będąc w pracy? (niemowie że dzisiaj) Niech gasi pożary albo sprząta szose po wypadku a nie na lewo kręci! Pozatym może ktoś wkoncu ukroci te praktyki i zgłosi to do Komendanta

     • Całe szczęście już emeryt

      @123- nikt nikogo za rękę nie złapał, redakcja informuje że osoba podpisująca się jako agent od samochodów zastępczych nie ma nic wspólnego ze strażą, zresztą w pierwszym poście widać że to pytanie, to nie ma czym sobie głowy zawracać. Ale fakt że dużo zdjęć z akcji janowskiej straży ma ten agent.

   • A czy ja piszę że zdjęcia są od strażaka ? Proszę czytać uważnie. I jeśli redakcja zna odpowiedź na moje czysto teoretyczne pytanie, prosiłbym o odpowiedź.

  • Gdyby nie zrobił tych zdjęć nie mógłbyś przeczytać tej informacji i później umieścić swojego bzdurnego komentarza.

   • A ja mam go daleko… Z innych akcji w regionie są zdjęcia bez problemu. To i bez tego zafajdanca się obejdzie.

 2. Zasnąć w południe???To co ona robiła w nocy???Bara bara riki tyki chyba całą camasutrę przerobiła.

  • Zazdrościsz, że miała z kim a tobie biedaku pozostaje monitor komputera?

  • No patrz ludzie się bawią a Ty od lat ciągle z „renią” 😀

  • Daruj sobie głupie komentarze bo wcale nie jest to śmieszne… Nawet nie zdajesz sobie sprawy co przeszlam jadąc do domu i widząc swój samochód rozbity… Nikomu nie życzę tego samego i radzilabym nie robić z siebie kozaków bo cos takiego może i spotkać ciebie…

 3. dwa ciężkie wozy bojowe + jeden lekki + jeden strażak a co reszta zuchów na wczasach ? do takiego zdarzenia chyba wystarczylby jeden lekki,ale jak się ma za dużo etatów a za mało roboty to wysyła sie wszystko brawo dla dowódcy!!! to jest janowska oszczędność.

  • Nie przyszło Ci do głowy, że taka akcja to też okazja do ćwiczeń? Mają do atrap i manekinów wyjeżdżać by się szkolić? Dopiero byś ujadał, ile to kosztuje.

 4. to do kąpletu cwiczeń brakuje jeszcze LPR-u i jeszcze kilku radiowozów no i ze dwie karetki(grzanie się w kabinie wozu bojowego to żadne cwiczenie)pomysl jak coś piszesz

 5. Szanowna Redakcjo portalu lublin112.pl, mam takie jedno małe pytanko: Kto w końcu prowadził tego nissana gdyż w jednym zdaniu mówicie iż prowadziła kobieta „Jak nam przekazała nam asp. Faustyna Łazur z janowskiej Policji kierująca pojazdem marki Nissan, jadąc w kierunku Janowa Lubelskiego, prawdopodobnie zasnęła za kierownicą i zjechał z drogi do rowu, a następnie pojazd zatrzymał się na przydrożnym polu.” Aby w tym samym zdaniu potem stwierdzić iż był nim mężczyzna. Czy w związku z tym:
  a) kierująca po tym zdarzeniu nagle zmieniła płeć
  b) jechał z tą kobietą jakiś mężczyzna który to po zdarzeniu zamienił się z nią miejscem w pojeździe czyli wziął winę za to zdarzenie jakoby to on zasnął
  c) pomyłka w druku/zwykła literówka

  Jeśli prawidłowa odpowiedź brzmi C, to polecam zatrudnić kogoś do sprawdzenia stylistyki zdania bo niestety nie pierwszy raz to się wam zdarza. Pozdrawiam

  P.S. Mogę za drobną opłatę wykonywać takowe zadanie.
  W związku z czym bardzo proszę o CV i LM przesłać na adres emailowy.
  Dziękuję

  • Zbędna złośliwość, ponieważ w tekście nie ma słowa o mężczyźnie tylko literówka (w słowie zjechał-a).
   Pozdrawiamy.

   P.S. Wystarczyło napisać – poprawcie sobie jedno słowo w zdaniu… ale cóż….

  • Chcesz głąbie kogoś z redakcji zatrudnić, że prosisz o przesłanie CV i LM? Jeżeli chcesz się zatrudnić lub świadczyć usługi, to raczej nie inaczej, czy przypadkiem sam nie powinieneś wysłać owych papierów na adres redakcji?

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas