690 680 960

Kolejny wypadek w tym samym miejscu. Dostawcze auto staranowało stojące w korku pojazdy (zdjęcia)

Kolejny kierowca staranował stojące w korku auta. Tym razem rozbite zostały cztery samochody. Dwie osoby trafiły do szpitala. Zdarzenie miało miejsce tuż obok poprzedniego.

W Elizówce, na wyjeździe z Lublina w kierunku Lubartowa, doszło do kolejnego wypadku. Miał on miejsce ok. 200 m za zdarzeniem, w którym brały udział trzy auta. Tym razem zderzyły się cztery samochody: jeden dostawczy i trzy osobowe.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący dostawczym oplem mężczyzna jechał w kierunku Lubartowa. Po minięciu wypadku, jaki miał miejsce pod wiaduktem, przyśpieszył i po chwili wjechał w stojące w korku auta. Staranował seata, forda i opla.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Dwie osoby podróżujące seatem doznały obrażeń ciała i przetransportowano je do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przez ponad pół godziny droga była całkowicie zablokowana, obecnie udrożniony został jeden pas jezdni.

(fot. lublin112, nadesłane – Krzysztof, Dawid, Robert)

19 komentarzy

  1. zabierać ślepym „prawo jazdy”

  2. Telefonik w łapce?

  3. Fleja!! Patrz cię jaki syf w samochodzie w tym łoplu

  4. Dzisiaj ambulanse biją chyba rekordy wyjazdów. W rejonie skrzyżowania Smorawińskiego – Sp. Pracy słychać sygnały dzisoaj po południu dosłownie co 10 minut. Tymczasem na 112 informacje o dwóch wypadkach i czterech poszkodowanych osobach w tej częśco miasta. A karetki wariują…

  5. Każdemu sprawcy kolizji zabierać kwity na 3 miesiące. Może to ich czegoś nauczy. A jak nie to sąd minimum 9 miesięcy.

  6. Skutek nowych przepisów.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…