Czwartek, 25 lipca 202425/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek w Strzeszkowicach. Tym razem jednak w innym miejscu (zdjęcia)

Po wypadku występują duże utrudnienia w ruchu na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik. W rejonie skrzyżowania w Strzeszkowicach miało miejsce potrącenie pieszej.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 17:40 w miejscowości Strzeszkowice. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik potrącona została piesza. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce w rejonie skrzyżowania z drogami powiatowymi do Bełżyc i Krężnicy Jarej. Po potrąceniu pieszej w tył pojazdu wjechało jeszcze jedno auto.

Obecnie pieszej udzielana jest pomoc medyczna. Policjanci ustalają zaś szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Występują duże utrudnienia w ruchu. Z obu stron utworzyły się spore korki.

Kolejny wypadek w Strzeszkowicach. Tym razem jednak w innym miejscu (zdjęcia)

Kolejny wypadek w Strzeszkowicach. Tym razem jednak w innym miejscu (zdjęcia)

(fot. nadesłane Konrad)

7 komentarzy

  1. jak większość z rejestracją 3-literową na początku.

  2. Dwa radiowozy na miejscu. Policjanci siedza w aucie . A przypadkowe przejezdne osoby kieruja ruchem

  3. Chcieliście zmiany przepisów o przejściach to macie. Strach pomyśleć co będzie jak to wejdzie w życie.

    • Będzie tak, jak jest. Myślisz, że tacy bezmyślnie włażący na przejścia, przejmują się jakimiś tam przepisami?

  4. Kilka lat temu w tym miejscu znałem podobny przypadek że osoba się zatrzymała druga nieostrożna przywaliła, spisano protokół zrobiono zdjęcia, Każda strona dochowała staranności a ubezpieczyciel odmawiał odszkodowania bo nie dostał dokumentów. Jeździłem do sprawcy on udowadniał że wysłał listem poleconym ale ubezpieczyciel żądał abym to ja udowodnił że on dostał. Wówczas przekonałem się jak ubezpieczyciele traktują nas jak biorą pieniądze a jak gdy trzeba coś wypłacić. Jest to zgroza jak poszkodowany musi dochodzić swoich praw. Po wielu miesiącach chodzenia na ul mełgiewską wypłacił ale smród na wiele lat pozostał.

  5. Czysty hejt.

Z kraju

Sport