Piątek, 12 kwietnia 202412/04/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny wypadek na trasie Lublin – Chełm. Droga jest całkowicie zablokowana

Całkowicie zablokowana jest trasa Lublin – Chełm. To efekt wypadku, do jakiego doszło w miejscowości Chojno Nowe Drugie.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 12:30 w miejscowości Chojno Nowe Drugie w gminie Siedliszcze w powicie chełmskim. Na drodze krajowej nr 12 Piaski – Chełm zderzyły się dwa pojazdy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nas poinformowano, w zdarzeniu brał udział bus oraz samochód osobowy. W wyniku zdarzenia, dwie osoby zostały poszkodowane i przetransportowano je do szpitala.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe przyczyny oraz okoliczności wypadku. Droga jest całkowicie zablokowana. Dla samochodów osobowych i pojazdów komunikacji zbiorowej wyznaczono objazdy z Dorohuczy drogą wojewódzką nr 838 przez Chojeniec a następnie drogą powiatową do Siedliszcza. Kierowcy samochodów ciężarowych oczekują na odblokowanie trasy.

To już kolejne w dniu dzisiejszym zdarzenie drogowe na tej trasie. Rano w miejscowości Anusin samochód osobowy wjechał do przydrożnego rowu. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Jedna osoba trafiła do szpitala.

60

Jak informuje nasz czytelnik, korek ma już ok. 10 km.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne, nadesłane Bartłomiej)
2018-02-10 14:16:38

5 komentarzy

  1. LHR - Legalny Handlarz Ropą

    przecież to norma zapeewne któryś wyprzedzał na WALETA a drugi nie zjechał

  2. Co z tą trasą jest nie tak ze ciągle są tam wypadki?

    • Buractwo sprzedało płody rolne i poprzesiadało się z traktorów w ałudi i inne bety z demobilu niemieckiego.Cisną gnoje gaz do dechy na tej trasie a tam w 80% tej drogi jest ograniczenie do 70 albo zakaz wyprzedzania.

Wiadomości z info112