690 680 960

Kolejny sklep Biedronka otworzy się w Lublinie. Zastąpi zamknięty market innej sieci

Jeszcze w I kwartale 2021 roku ma nastąpić otwarcie kolejnego w Lublinie sklepu sieci Biedronka. Będzie to 29 obiekt tego typu na terenie miasta.

Trwają przygotowania do uruchomienia kolejnego sklepu sieci Biedronka w Lublinie. Tym razem market będzie zlokalizowany w centrum handlowym Skende przy al. Spółdzielczości Pracy. Po tym, jak zapadła decyzja o zamknięciu sklepu Intermarche, w obiekcie nie było żadnego operatora spożywczego. Obecnie lokal jest szykowany do wymagań nowego najemcy, zaś przestrzeń odpowiednio aranżowana.

Biedronka zlokalizowana będzie w w pasażu wewnętrznym Skende, obok księgarni Świat Książki i kiosku Kolporter. Dzięki temu dostąp do niej ma być zapewniony z dwóch stron, zarówno z parkingów od strony al. Spółdzielczości Pracy, jak też tych przy ul. Kupieckiej. Sam sklep będzie miał powierzchnię ponad 1000 m2, przewidziane zostały w nim kasy tradycyjne i samoobsługowe. Zostanie on urządzony z zastosowaniem nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska rozwiązań.

– Chcemy być miejscem codziennych zakupów Lublinian, dlatego dostosowujemy naszą ofertę do potrzeb mieszkańców, aby w jednym miejscu mogli załatwić najważniejsze sprawy – bezpiecznie, wygodnie, w przystępnych cenach. Wierzymy, że nasza oferta handlowa, ale także bogate zaplecze stref rekreacyjnych, pozwoli nam w pełni spełniać rolę prawdziwego miejsca spotkań w naszym mieście – mówi Jacek Garbaczewski, dyrektor centrum handlowego Skende Shopping.

Metalowe konstrukcje, będące częścią poprzedniego lokalu, zostały przekazane do Centrum Wolontariatu w Lublinie i działającego przy nim
Przedsiębiorstwa Społecznego – Siejmy Dobro. Łącznie Skende oddało prawie 6,5 ton złomu, który trafił do skupu prowadzonego przez osoby bezdomne. Całkowity dochód z jego sprzedaży wspomoże finansowo dom pomagający osobom potrzebującym pokonać kryzys bezdomności i wrócić do normalnego życia.

(fot. archiwum)

14 komentarzy

 1. Bidronki otwarte i niemcy mogo w polsce handlowac a polskje bary nie *** ten pis jusz calkiem poje.alo a takie stare gzyby na nih glosujo

 2. Kolejny market z czterema kasami, gdzie 3 z nich są nieczynne

 3. Biedra może funkcjonować i się rozwijać? Tam covida nie ma ? A na siłowniach i basenach, saunach jest. Śmiech na sali.

 4. Nie pasuje to po jakiego bolca tam chodzicie

 5. szkoda bardziej liczyłem na Kaufland w tej cześci miasta

 6. Mogli by otworzyć tam Biedronke Premium, tego wytworu u nas jeszcze nie ma. Chociaż co się dziwić, wschód to jednak był i będzie biedniejszy region.

 7. no nie popisał się ten rząd , ale na bisnesmena z Torunia na rozgłosnie miliony jak i na wycie w TVP propaganda sukcesu

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas