690 680 960

Kolejny lubelski produkt cieszy się dużym zainteresowaniem. Tym razem firma postawiła na ekologię i bezpieczeństwo.

Lubelska firma GRICARD rozpoczęła produkcję ekologicznych i hipoalergicznych środków czystości pod nazwą seria top. Produkty z tej serii są bardzo skuteczne i wydajne. Tylko za pośrednictwem naszej strony będziecie mieli okazję do ich zakupu w promocyjnych cenach.

Seria TOP – to marka wyselekcjonowanych produktów i usług najwyższej jakości. Najnowszym hitem są produkty ekologiczne do utrzymania czystości. W związku z dużym zainteresowaniem rynku, już planowane są kolejne produkty.

Gricard zajmuje się produkcją chemii profesjonalnej oraz środków higieny od 2005 roku. Działa na terenie całej Europy dostarczając produkty do hoteli, restauracji i gastronomii, szpitali oraz firm sprzątających etc. W roku 2018 firma uruchomiła produkcję nowej serii środków w 100% ekologicznych i hipoalergicznych, na bazie własnej receptury, dzięki której produkty są bezpiecznie dla kobiet w ciąży, dzieci oraz zwierząt.

2018-03-14_22-46_Topseria

Obecnie w sprzedaży są produkty gotowe do użycia, w butelkach 500 ml ze spryskiwaczem oraz w 100% ekologiczną linię profesjonalną (w opakowaniach 1 oraz 5 litrów).

Każdy produkt serii TOP jest naturalny, hipoalergiczny i biodegradowalny, bezpieczny dla kobiet w ciąży, dzieci i zwierząt, a także skuteczny, wydajny i pozostawia długotrwały efekt. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi produktami serii TOP.

Gdzie możesz kupić produkty serii TOP? Obecnie największa sprzedaż prowadzona się w Internecie. Niedługo produkty pojawią się na allegro oraz w lokalnych sklepach. Produkty można kupić w sklepie internetowym – wejdź w ten link!

PAMIĘTAJ O KODZIE RABATOWYM !!! KOD rabatowy: lublin112

Na profilu na Facebooku znajdziecie najnowsze informacje o produktach oraz aktualne konkursy !!!

Pamiętajcie, śledźcie profil serii TOP, ponieważ co chwila fani strony dostają próbki do testowania, aby mogli się przekonać o jakości produktów serii TOP.  Fanpage serii top znajdziesz pod adresem : https://www.facebook.com/kupujtop/ 

materiał partnerski

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie
Zaproszenie na otwarcie Farmy Dyniowej w Lublinie
Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku