Kolejny lokal w naszym regionie przechodzi Kuchenne Rewolucje. Magda Gessler przyleciała śmigłowcem (wideo)

Po raz kolejny do naszego regionu zawitała ekipa programu Kuchenne Rewolucje. Tym razem metamorfozę ma przejść lokal zlokalizowany na przedmieściach Lublina.

41 komentarzy

  1. Niech disco polo przestaną puszczać i będzie OK

  2. Jedzenie w tym lokalu to porażka. Raz skiśnięty rosół, innym razem śmierdzące schabowe, placki ziemniaczane moczone całą noc w oleju…..dziwię się ,że tego jeszcze Sanepid nie zamknął za to nieświeże jedzenie.Im to już chyba nic nie pomoże, jak będą nadal takie nieświeże żarcie podawać .

  3. A kiedyś jak jeszcze nasi piłkarze grali na boisku (nie w reklamach) a zimy takie ze śniegiem był Red Bar i wokół niego wielkie tłumy które płaciły żeby wejść.

  4. Każdy wie że przez lata była tam totalna mordowania i tak się już ciągnie że nikt tam nie zjeżdża bo same menele tam przychodzą.Kazdy woli pojechać kawałek dalej do bidy

  5. Że też właścicielowi kasy nie szkoda na taką anty reklamę. Sam wygląd i zachowanie tej „gwiazdy” przyprawia o mdłości. Ale kto bogatemu zabroni? Widać stać go na wtopienie kilku tysięcy zł. na show a po miesiącu będzie żałował.

  6. żenada te rewolucje , celowo nie wolno sprzątać po to by do czegoś się przyczepić wszystko reżyserowane , kolezanka miała rewolucje fryzjerskie to nie wolno było grzebieni umyć , a kazali jej krzywo ciąć włosy po to by prowadzący zrobił jej awanturę , szkoda prądu na tego rodzaju programy , lepiej film rysunkowy obejrzeć , wiecej ma wspólnego z rzeczywistością .

  7. i tak wszyscy do Bidy będą jeździć, że nie będzie miejsca żeby zjeść w lokalu tylko kolejka ludzi do wyjścia czekających na zwolnienie się stolika.

  8. zupełnie niekontrolowany samopowtarzalny i automatyczny odruch wymiotny

    I o co ten cały harmider? O to że przyleciała? Lata bo znalazła sposób na swoje show. Pewnie i tak żywcem zerżnięte z jakiegoś starego (już dawno zapomnianego) amerykańskiego programu kulinarnego. W naszym kraju ciągle tak się robi mega wrażenie na większości ludzi. Co tu podziwiać? Kogo? Za co? Naprawdę nic mi złego nie zrobiła ale jej nienawidzę za sposób w jaki to wszystko prowadzi. Po kuchni lata bez czepka, kudły rozrzuca, ciężko pracujących ludzi obraża, dobre jedzenie wyrzuca, drze ryja, ludziom knajpy zamyka a swoje otwiera. Do tego te łzawe przełomowe zwroty akcji. Żenada!!! Do mojej kuchni bym nie wpuścił. Jestem zniesmaczony nawet tym, że ktoś taki lata po niebie w mojej okolicy. Chcesz dobrze zjeść – poszukaj knajpy gdzie Ci smakuje. Albo jak masz możliwość naucz się samemu jak to robić od ludzi którzy się tym fachowo zajmują. Programy tych drugich skupiają się na konkretnych technikach bez tej całej zbędnej, emocjonalnej, powtarzalnej oprawy. JEST JUŻ PÓŹNO, ŻONA STANĘŁA ZA MNĄ I PYTA O TO DLACZEGO JA TO PISZĘ? Odpowiedziałem – bo ją znowu, k,,,,a zobaczyłem…

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk
V Międzynarodowy Dzień Slow Joggingu w Ogrodzie Botanicznym UMCS