Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejny atak agresywnego kierowcy. Tym razem z BMW

W internecie pojawiło się kolejne nagranie, przedstawiające agresywnego kierowcę, który usiłuje zaatakować innego z kierujących.

Zdarzenie miało miejsce na obwodnicy Lubartowa. Jak wyjaśnił mężczyzna, którego próbowano zaatakować, -Jadąc sobie spokojnie z prędkością 90-100km/h nadjechało za mną czarne bmw i siedzący za kierownicą mężczyzna zaczął mrugać długimi i trąbić. Jak zacząłem zwalniać i chciałem skręcać w prawo to zajechał mi drogę, zatrzymał mnie i wysiadł z samochodu.

Na nagraniu z rejestratora widać że kierowca bmw szybkim krokiem zbliża się do autora filmu, nie mając dobrych zamiarów. Na ten widok, ten szybko odjechał, jednak agresywny kierowca ruszył za nim. – Jak mnie zaczął wyprzedzać to otworzył szybę i darł się „dorwę cię” czy coś podobnego- dodaje kierowca renault clio.

Od razu po umieszczeniu filmu w sieci, wywołał on znaczne poruszenie wśród internautów. Większość z nich krytycznie oceniła zachowanie kierowcy bmw, wnioskując o jego ukaranie. Wczoraj film dodatkowo trafił na kilka popularnych serwisów internetowych.

Jak ustaliliśmy, policja nie została powiadomiona o tym zdarzeniu. Jednak uważamy, że autor filmu powinien ten zgłosić fakt organom ścigania, między innymi dlatego, by agresor został przykładnie ukarany.

(video – ritmenvos)
2013-12-17 22:46:59

13 komentarzy

  1. Ten z bolidu młodego wieśniaka to z moniek najgorszej wioski z woj. podlaskiego

  2. jezeli jezdzi sie po Lublinie tez mozna spotkac takich kierowcow rozumiem ze mozna sie wnerwic ale bez potrzeby nie warto wysiadac i kozaczyc . Duzo guwniarzy mysli ze jak Tatus da samochod to juz Tylko Oni sa na drodze

Z kraju

Polityka i społeczeństwo