690 680 960

Kolejny atak agresywnego kierowcy. Tym razem z BMW

W internecie pojawiło się kolejne nagranie, przedstawiające agresywnego kierowcę, który usiłuje zaatakować innego z kierujących.

Zdarzenie miało miejsce na obwodnicy Lubartowa. Jak wyjaśnił mężczyzna, którego próbowano zaatakować, -Jadąc sobie spokojnie z prędkością 90-100km/h nadjechało za mną czarne bmw i siedzący za kierownicą mężczyzna zaczął mrugać długimi i trąbić. Jak zacząłem zwalniać i chciałem skręcać w prawo to zajechał mi drogę, zatrzymał mnie i wysiadł z samochodu.

Na nagraniu z rejestratora widać że kierowca bmw szybkim krokiem zbliża się do autora filmu, nie mając dobrych zamiarów. Na ten widok, ten szybko odjechał, jednak agresywny kierowca ruszył za nim. – Jak mnie zaczął wyprzedzać to otworzył szybę i darł się „dorwę cię” czy coś podobnego- dodaje kierowca renault clio.

Od razu po umieszczeniu filmu w sieci, wywołał on znaczne poruszenie wśród internautów. Większość z nich krytycznie oceniła zachowanie kierowcy bmw, wnioskując o jego ukaranie. Wczoraj film dodatkowo trafił na kilka popularnych serwisów internetowych.

Jak ustaliliśmy, policja nie została powiadomiona o tym zdarzeniu. Jednak uważamy, że autor filmu powinien ten zgłosić fakt organom ścigania, między innymi dlatego, by agresor został przykładnie ukarany.

(video – ritmenvos)
2013-12-17 22:46:59

13 komentarzy

  1. Ten z bolidu młodego wieśniaka to z moniek najgorszej wioski z woj. podlaskiego

  2. jezeli jezdzi sie po Lublinie tez mozna spotkac takich kierowcow rozumiem ze mozna sie wnerwic ale bez potrzeby nie warto wysiadac i kozaczyc . Duzo guwniarzy mysli ze jak Tatus da samochod to juz Tylko Oni sa na drodze

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej