Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kolejne zderzenie pojazdów na tym skrzyżowaniu. Tym razem obyło się bez służb ratunkowych (zdjęcia)

W ostatnim czasie skrzyżowanie al. Unii Lubelskiej z ul. Zamojską staje się jednym z bardziej kolizyjnych na mapie Lublina. Dzisiaj po południu znów zderzyły się tam dwa auta.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 14 na al. Unii Lubelskiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zamojską zderzyły się dwa samochody osobowe.

Jak ustaliliśmy, służby ratunkowe nie były powiadamiane o tym zdarzeniu. Z uwagi na fakt, iż nie było żadnych wątpliwości co do sprawcy, obaj kierowcy postanowili porozumieć się spisując oświadczenie dla firmy ubezpieczeniowej.

W kolizji nikt nie ucierpiał. Nie było też większych utrudnień w ruchu.

Kolejne zderzenie pojazdów na tym skrzyżowaniu. Tym razem obyło się bez służb ratunkowych (zdjęcia)

Kolejne zderzenie pojazdów na tym skrzyżowaniu. Tym razem obyło się bez służb ratunkowych (zdjęcia)

(fot. lublin112)

12 komentarzy

 1. Jeżdżę tamtędy codziennie i nie mogę pojąć co tam jest niezwykłego w tym skrzyżowaniu. Sprawa prosta jak budowa cepa, znaki, światła! Co tam jest trudnego!

 2. Ze dwadzieścia lat tak tam nie było jak przez ostatni miesiąc, nawet dwa autobusy. Pewnie ktoś podkręcił jakiś pstryczek z miesiąc temu ale przecież każdy powie, że nic nie było zmieniane tylko słońce oślepia.

 3. Już wcześniej pisałem w tym temacie. Problem to słabo widoczne światła jadąc od strony zamku. W słoneczny dzień kiepsko to wygląda. Dla wielu z nas nie ma problemu , ale jeśli ktoś jedzie pierwszy raz i pod słońce może mieć problem z widocznością.

  • Jakie słońce? Jake w oczy? Jeżdżę tamtędy codziennie i nie wiem jako można nie zauważyć czerwonego światła. Jeśli ktoś ma problemy z widocznością niech nie zasiada za kierownicę

  • Wojtek – od poprzedniej kolizji przez to skrzyżowanie bezpiecznie przejechało tysiące kierowców.
   Pomimo tego, że dni były wyjątkowo słoneczne.
   I nagle dzisiaj przy zachmurzonym niebie kogoś słońce oślepiło?
   Pewny jesteś swojej teorii?
   A może to problem ze smartfonem a nie słabo widocznych świateł?

 4. LU i wszystko jasne …..

 5. Zauważyłem że w naszym ukochanym mieście część sygnalizatorów to nowa generacja oświetlana ledami a część jeszcze stara żarówkowa sygnalizatory i one niekiedy mają słabą widoczność szczególnie jeżeli są źle ustawione w lecie dochodzi do tego słońca plus ciemniejsze okulary i dla kogoś mniej ogarniętego może stwarzać to pewien problem.

 6. powiem tak mojego kolegę daltoniste w zerówce uczono że na przejściu patrząc na sygnalizator widzimy trzy światła jak jest na górze to znaczy stop jak jest na dole to znaczy jedź, środek to znaczy uważaj.Ale to wszystko było dawno temu i odbywało się w parku ludowym na miasteczku ruchu drogowego.moja konkluzja jest taka jak mojego kolegę nauczono jak korzystać ze świateł to może „w pełnosprawni” ludzie posiadający prawo jazdy też się nauczą. 🙂

 7. Dam 400 pln za wrak kalibra

 8. Kupię klapę bagażnika do forda.

 9. To jak jeździ większość kierujacych przeraża.O empatii zapomnij. Kierunkowskazów nie ma z 10% pojazdów-po co dziedzic wie gdzie jedzie a reszta to wrogowie to niech się domyślają.Ja i tylko ja-najlepszy kierowca świata.Tragedia.