Kolejne zderzenie pojazdów na rondzie Mohyły. Sprawca uciekł (foto)

Nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził na rondzie do zderzenia z toyotą. Następnie uciekł nie interesując się losem poszkodowanego. Na miejscu pracują policjanci.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek po godzinie 10 na rondzie Mohyły w Lublinie. Na skrzyżowaniu ul. Ruskiej, Lwowskiej i Podzamcze zderzyły się dwa samochody osobowe: peugeot i toyota. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca peugeota jechał od strony ul. Ruskiej. Wjeżdżając na skrzyżowanie nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu toyocie, której kierowca znajdował się na rondzie. W wyniku togo oba pojazdy się zderzyły.

Kierowca peugeota, widząc co się stało, zaczął uciekać nie interesując się losem poszkodowanego. Odjechał w kierunku ul. Podzamcze. Obecnie na miejscu pracują policjanci, trwają też poszukiwania sprawcy kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

23 komentarze

 1. Uuu – zanosi się na regresik i pożegnanie z uprawnieniami.

 2. A do tego kolosalne koszty….!!

  • No niestety. W tym przypadku OC już nie działa. Koszt naprawy prawie nowej Corolli niski nie będzie. Do tego nie udzielenie pomocy, ucieczka z miejsca kolizji/wypadku. Uprawnienia zatrzymane na dzień dobry. Sprawa pójdzie do sądu, bo pewnie zastaną naje**nego – oczywiście wypił po wszystkim ze stresu. 5000 zł na dzień dobry, zatrzymanie uprawnień przez sąd, grzywna. Miło się poniedziałek zaczął albo w jego przypadku weekend skończył. Proponowałbym do tego 300h prac społecznych przy odśnieżaniu np Jakubowic, bo podobno zasypane ;p

   • OC kolego zawsze działa. Zakład ubezpieczeń wypłaci kasę poszkodowanemu i zwróci się z regresem do sprawcy. To jest ta różnica. Jak nie będzie miał OC do dochodzi UFG i on także zwraca się z regresem do sprawcy.
    Tak czy inaczej drogo to cymbała wyniesie.

    • OC czyli odpowiedzialność cywilna sprawcy nie działa zawsze! I tutaj jest tego klarowny przykład! Wypłatę poszkodowany dostanie ale OC sprawny nie ochroni!

   • nieudzielenie

 3. Może obowiązkowe tablice w pojazdach samochodowych rozwiązałyby problem ucieczki z miejsca zdarzenia, a obowiązkowe Prawo Jazdy problem niestosowania się do przepisów.

 4. Dostanie 500zł za kolizję w ruchu drogowym i pouczenie za „stres”.

  • .......................,

   Mylisz się- za ucieczkę z miejsca zdarzenia drogowego? Sprawdź sobie z art. 162 § 1 kodeksu karnego.

 5. Pewnie sprawca był pod wpływem alko.

 6. sakamery to moze go namierza

 7. bo to takie rondo, co się na nim nie skręca jadąc prosto, polska specjalność. Nie bronię tych co na znaki nie patrzą, ale po co z uporem maniaka dalej brnąć w takie rozwiązania, np. rondo ileś tam lecia KUL, znowu to samo rozwiązanie.

 8. Może był na bani, może na kacu a może był trzeźwy ale nie miał uprawnień lub miał zabrane. Opcji jest wiele, świat nie tylko pijanymi stoi. Teraz tak regresik będzie raczej nie do uniknięcia. Jeśli był pijany, pod wpływem czegokolwiek ale kwity ma to tylko koszta regresu + kary od sądu + honorarium papugi. Kwity mu zatrzymają ale potem oddadzą bo cośtam cośtam, papuga już wie jak to rozegrać. MUSI tylko się teraz ukryć, poczekać aż będzie trzeźwy i od razu na komendę walić skruchę, oczywiście z papugiem. Jak ma gorszy wariant czyli kwitów nie ma lub jest poszukiwany to najpierw musi znaleźć wspólnika żeby wziął to na siebie i to myślę może być problem. Bo weź kogoś znajdź, bo to nie jest tylko mandat + czy poszkodowany widział sprawcę. Jak po drodze udowodnią że wspólas to nie sprawca to jeszcze wspólas beknie. Nie zazdroszczę. Wszystkim oburzonym – tak to się w polszy załatwia, robią tak i pospolici kryminaliści (których stać) i kryminaliści w białych kołnierzykach. Taka prawda.

 9. Monitoring jest tam ?
  Ludzie kto to ten Mohyła , ukrainiec jakiś ?

  • Wolak-patolik się odezwał.
   Piotr Mohyła jest świętym prawosławnym, był (z nominacji Króla Polskiego Władysława IV) metropolitą kijowskim (tak się składa, że aż do buntu Chmielnickiego Kijów był w granicach Rzeczpospolitej) i wielkim orędownikiem interesów Rzeczypospolitej (a także zajadłym wrogiem Moskwy) i pojednania pomiędzy narodami ówczesnego państwa.
   W 1633 roku osobiście konsekrował Sobór Przemienienia Pańskiego w Lublinie (czyli popularnie „cerkiew przy Ruskiej”).

   • Pytam dzbanie kto to był więc daruj sobie oceny mojej osoby.
    Skoro metropolita kijowski to ukrainiec jak widać

    • Dzbanie pusty!
     Ukrainiec, Polak, Niemiec – tak trudno nie kaleczyć ojczystego języka?

     A Piotr Mohyła ćwoku był Mołdawianinem.

     • Nieprawda wszechwiedzący jełopie urodzony był w Rumunii wiec gdzie ta Mołdawia.
      !!!!! ma rację jesteś dzbanem , superdzbanem !

      • Mołdawia to kraina historyczna ówczesnej Rumunii, która oprócz tego składa się z Wołoszczyzny, Banatu i Siedmiogrodu! Mołdawia jako region historyczny obecnie jest podzielona, wschodnia część to Republika Mołdowy zaś zachodnia obejmuje kilka województw obecnej Rumunii.

    • On jest typowy ignorant!

    • Jak był wrogiem Moskwy,to w tych czasach santo subito.

 10. Mam na myśli !!!!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7978zł -0.09%
  • GBP 5.2235zł -0.27%
  • EUR 4.5481zł -0.14%
  • CHF 4.1279zł 0.2%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Trwa akcja charytatywna w Parafii Matki Bożej Bolesnej w Kraśniku
  Oprowadzania po wystawach w Galerii Labirynt
  Dzisiaj zaczynają się Wydziałowe Drzwi Otwarte UMCS
  W Lublinie odbędzie się kolejna edycja „Nocy Sów”. Tym razem w formie online
  W Chatce Żaka na żywo zagra Orkiestra św. Mikołaja