Kolejne wypadek na trasie Lublin – Kraśnik. Zderzyły się trzy samochody (wideo)

Kolejny wypadek na drodze krajowej nr 19 w naszym regionie. Wcześniej informowaliśmy o zdarzeniach drogowych w Strzeszkowicach i Wandzinie. Tym razem pojazdy zderzyły się na wiadukcie w Niedrzwicy.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 13:30 w Niedrzwicy Dużej. Na drodze krajowej nr 19 na odcinku Lublin – Kraśnik, na wiadukcie kolejowym zderzyły się trzy samochody osobowe.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Jak nas poinformowano, w wypadku poszkodowane zostały trzy osoby: dwie kobiety oraz mężczyzna, wszyscy w wieku ok. 50 lat. Przetransportowano ich do szpitali.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga jest całkowicie zablokowana. Obowiązuje ten sam objazd, który został wyznaczony po wcześniejszym wypadku w Strzeszkowicach. Pojazdy kierowane są przez Bełżyce.

<center>

</center>

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne, wideo – nadesłane Michał)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. kierowca bombowca

  DO WSZYSTKICH AMEB UMYSŁOWYCH W WIĘKSZOŚCI NA BLACHACH LU…Przy nowo otwartym wiadukcie Krochmalna-Diamentowa wybudowano od ronda łącznik po to aby nie trzeba było jechać i zawracać przy ul. Wrotkowskiej. Ten łącznik jest dwukierunkowy to qr..wa mać czego 99% IDIOTÓW dalej stoi w korku do świateł przy rondzie od strony Krochmalnej to ja nie wiem. Przecież dojeżdżając tym łącznikiem do ronda mamy albo zielone światło albo prawie cały czas zieloną strzałkę w kierunku Jana Pawła i można przejechać to skrzyżowanie nie zatrzymując się , ale większość jak wcześniej pisałem ma prawo jazdy za masło i myślenie ich boli. Do tego stopnia mnie wqrwiliście że jak tylko L112 będzie publikowało moje komentarze będę ich umieszczał pod większością materiałów dopóki wasze klepki nie zaskoczą na właściwe miejsce i nie zaczniecie myśleć. Wczoraj na 40-stu idiotów stojących , dwóch nas pojechało , dzisiaj sam tylko pojechałem. Gdyby ten łącznik trochę wcześniej był wybudowany(brak miejsca) to nic bym nie pisał tylko się śmiał z was idiotów i sam tamtędy jeździł , ale tylu popaprańców stoi w tym korku , że sięga on pod orlen i muszę też w nim stać dopóki nie dobiję się do łącznika. Pozdrawiam myślących inaczej…

  • POWODZENIA w kopaniu z koniem!

   • Ty jak jedziesz tym golfem to przynajmniej na strzałce się zatrzymaj.

    • A po za tym Bombowcu po twoim stylu pisania i nienawiści do LU wynika je jesteś zarobkowym imigramtem z jednych z pod Lubelskich wsi. I po składni i twoich problemach wynika że wykonujesz bardzo prostą pracę płatną ciut ponad minimalną.

 2. Raczej pod wiaduktem w Niedrzwicy

  • Mam chińskiego Huaweia p30 i tak mi chiński słownik podpowiada, sens zrozumiałeś erudyto,.

 3. Kolego wolny kraj.
  Nie napinaj się tak w swoim firmowym aucie WE lub EL.
  Pozdrowienia

 4. świstak niekumaty, wyprzedzał na wiadukcie … na podwójnej ciągłej … ale ameby za kółkiem tej linii nie dostrzegają … ameby LKR LJA LSW … LUB i LOP

 5. Randalk A Ty na jakiej blasze jeździsz?

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie
„Jarmark Pawłowski – ginące zawody” – święto miłośników folkloru i tradycji ludowej
Noc Muzeów w Woli Osowińskiej
Kościelec – Historia na Nowo – czyli piknik rodzinny w Piaskach
Seans filmowy pod chmurką na Placu Wolności