Kolejna śmierć na torach Nie żyje mężczyzna potrącony przez pociąg (zdjęcia)

Po tragicznym w skutkach wypadku częściowo zablokowany jest szlak kolejowy z Ryk do Łukowa. Pociągi mają niewielkie opóźnienia.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16:20 w Rykach. Pod wiaduktem kolejowym w ciągu ul. Lubelskiej pociąg osobowy potrącił mężczyznę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego, policja oraz straż ochrony kolei.

Jak nas poinformowano, zdarzenie miało miejsce na wysokości dzikiego przejścia, którym okoliczni mieszkańcy skracają sobie drogę. Mężczyzna nie miał szans w starciu z jadącym w kierunku Łukowa pociągiem i zginął na miejscu.

Policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności zdarzenia. O wszystkim powiadomiona została też prokuratura. Występują utrudnienia w kursowaniu pociągów. Zablokowany jest jeden tor. Składy mogą mieć niewielkie opóźnienia.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Pewnie pociąg wyjechał za żywopłotu.

  2. Tak się dzieje jak ktoś zamiast poczekać, aż samochód, albo jak w ty przypadku pociąg przejedzie, koniecznie chcą przejść przed.

  3. A ja się zastanawiam jak zdrowy na umyśle czlowiek ,majacy sprawnie dzialajace podstawowe zmysły jak wzrok i słuch ,jest w stanie „wpaść pod pociąg ” …i wychodzi mi że taki czlowiek nie jest w stanie świadomie tego dokonać

  4. NIESTETY TO KOLEJNY PRZYPADEK I BĘDĄ NASTĘPNE. PARĘ DNI TEMU DZIECKO POPELNILO SAMOBÓJSTWO W TEN SAM SPOSÓB!! JEST PROBLEM W SPOLECZENSTWIE. JEST WSZECHOGARNIAJACE SKUR….. FRAUSTRACJA, KLOPOTY RODZINNE, BRAK PRACY. BRAK BARDZO WAŻNEGO WSPARCIA OD BLISKIEJ OSOBY…. TO WSZYSTKO POWODUJE ŻE NIEMAL KAZDEGO DNIA KTOS SOBIE ODBIERA ŻYCIE. JEST SKUR… ZAWISC ZAZDROSC W TYM SPOLECZENSTWIE TO CZEMU SIE DZIWIĆ? ZRESZTA ITAK PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ WSZYSCY ZNAJDZIEMY SIE PO TAMTEJ STRONIE.

  5. No to sobie skrócił drogę…. życia. Szkoda Maszynisty

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!
Koncert Siema Żaki na placu Litewskim. Zagrają muzyczne grupy studenckie