Klarów: Potrącił motorowerzystę i uciekł. Auto schował w stodole

28-letni mężczyzna kierując pojazdem marki Ford Cougar doprowadził do zderzenia z motorowerem, po czym zbiegł z miejsca zdarzenia. W wyniku wypadku z ogólnymi obrażeniami ciała do szpitala w Lublinie trafił 16–letni motorowerzysta.

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 23.00. Dyżurny łęczyńskich policjantów otrzymał informację, że w miejscowości Klarów gm. Milejów doszło do zdarzenia drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci.

-Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że nieznany wówczas kierujący, na prostym odcinku drogi, zjechał na przeciwległy pas ruchu w wyniku czego doprowadzi do bocznego zderzenia z motorowerem marki Romet Ogar. Kierujący motorowerem 16–letni mieszkaniec gm. Milejów z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala w Lublinie. Kierowca samochodu zbiegł z miejsca zdarzenia – informuje sierż.szt. Magdalena Krasna z łęczyńskiej policji.

-Policjanci w trakcie prowadzonych czynności wytypowali sprawcę tego zdarzenia. Okazał się nim 28–letni mieszkaniec gm. Milejów. W sobotę rano mężczyzna został zatrzymany. Jak się okazało posiada on sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych za jazdę w stanie nietrzeźwości obowiązując do 2015. Policjanci na jego posesji w stodole ujawnili zaparkowany pojazd marki Ford Cougar. Samochód posiadał widoczne uszkodzenia. W toku dalszych czynności ustalono, że z mężczyzną podróżowała 19–letnia mieszkanka gm. Cyców. Kobieta również trafiła do policyjnego aresztu. Wczoraj usłyszała zarzut nieudzielenia pomocy małoletniemu – dodaje sierż.szt. Magdalena Krasna.

28-latek został doprowadzony do Prokuratury Rejonowej w Lublinie. Usłyszał zarzut spowodowania wypadku drogowego i ucieczkę z miejsca zdarzenia, naruszenia zakazu sądowego oraz nieudzielenia pomocy małoletniemu. Wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem.

2014-05-12 20:38:30
(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

1 komentarz

 1. Cichobiorek pospolity

  Jak już o wszystkim wiemy, to wstrzymajmy oddech i czekajmy ze dwa lata na wyrok sądowy, tak jak w przypadku tego moczymordy w todze, który dopiero przedwczoraj usłyszał ile mu się należy za to, że po pijaku zobaczył kota i jebnął w teatr ze strachu.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7143zł -0.59%
  • GBP 4.8665zł -0.33%
  • EUR 4.3979zł -0.18%
  • CHF 4.081zł 0.01%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Festiwal Baniek Mydlanych w Łukowie
   Kino CSK: W piątek będzie można obejrzeć „Babyteeth”
   Kino na dachu CSK. Będzie można obejrzeć film „Szczęki”
   Meeting Of Styles, Lublin Poland 2020
   Największe w Europie dmuchane tory przeszkód pojawią się w puławskiej Marinie