Czwartek, 30 maja 202430/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca źle się poczuł. Opel wpadł do rowu i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Jedna osoba została poszkodowana w zdarzeniu drogowym, jakie miało miejsce na trasie Krasnystaw-Rudnik Szlachecki. Występują niewielkie utrudnienia w ruchu.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 11:10 w miejscowości Dragany w powiecie lubelskim. Na przebiegającym przez las odcinku drogi wojewódzkiej nr 842 Krasnystaw – Rudnik Szlachecki samochód osobowy wpadł do rowu. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalili policjanci, kierujący oplem mężczyzna zjechał nagle z jezdni do rowu, gdzie auto uderzyło w drzewo a następnie przewróciło się na bok. Z przekazanych nam informacji wynika, że kierowca najprawdopodobniej zasłabł w trakcie jazdy.

W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. 39-latek został przetransportowany do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności kolizji. Nie ma większych utrudnień w ruchu.

Kierowca źle się poczuł. Opel wpadł do rowu i przewrócił się na bok (zdjęcia)

Kierowca źle się poczuł. Opel wpadł do rowu i przewrócił się na bok (zdjęcia)

(fot. nadesłane – Andrzej)

7 komentarzy

 1. W lubartowie na ul. Wierzbowej tez dziś wypadli autem z drogi na zakręcie i zjechali że skarpy 4metry w pola. Ale policja ich odwiedziła więc mandacik był.

 2. Każdy może zasłabnąć

  A mogli powiedzieć że kierowca zasłabł i by nie zapłacił mandatu ….

 3. Rozumiem że policjanci okazało zrozumienie że źle się poczuł , bo w końcu każdemu może się zdarzyć i mandatu nie zapłacił ?

  • Niech nawet nie płaci. Ale w takim razie lejce do zabrania. Ze względów zdrowotnych, ta osoba, nie powinna posiadać uprawnień do kierowania pojazdami silnikowymi. Niech rowerem sobie jeździ.
   Jeżeli zasłabnie na rowerze – to krzywdy nikomu nie wyrządzi.

   • ☆☆☆⭐⭐⭐

    Ty Franiu na swoim inwalidzkim 3 kołowym stwarzasz niebezpieczeństwo, to pomyśl co taki pełnosprawny człowiek mógłby nawywijać kolarzówką?

 4. Podpis elektroniczny

  Mógł na plamę oleju się powołać.

 5. Franiu z powodów zdrowotnych nikomu prawka nie zatrzymują ,bo to potencjalny płatnik 1500+….możesz być ślepy i głuchy ,nie rozpoznawać kolorów ,masz prawo jazdy wydane pół wieku temu ? Żaden problem ….póki nikogo nie zabijesz ,płacisz mandacik za kolizje i dalej smigasz