690 680 960

Kierowca seata wstępnie był pod działaniem środków odurzających. Stan potrąconej 15-latki jest ciężki (zdjęcia)

Badanie alkomatem wykazało, że kierowca seata, który wjechał w 15-latkę na przejściu dla pieszych, był trzeźwy. Z kolei test na zawartość środków odurzających dał wynik pozytywny.

88 komentarzy

 1. Może wreszcie za bolty weźmie się itd czy dalej będą kontrolować tylko zwykłe taxi a ich nie

  • Pan Prezydent Żuk fotografował się na tle Boltów razem z radną Ryfką, a przewodniczący proprezydenckiej Młodzieżowej Rady Miasta Lublina Filip J. rekrutował do Bolta.

 2. Jak nie stać kogoś na taksę to niech jeździ autobusem. Albo siedzi w domu i ogląda tvp info na oledzie.

  • Racjonalosta Edgar

   najgorsze w tym wszystkim jest to, że ludzie są ogłupieni I otumanieni….. zahipnotyzowani I ubezwłasnowolnieni…. wszędzie promocje to I bolt promocja ! a tak na prawdę raz, drugi, trzeci dadzą Ci rabat, a potem będą dymać Cię po same kule. Bo płacisz drożej od najlepszego radio taxi w mieście, a wożą Cię czarnuchy albo ukraińcy…..sorry bardzo….. tak to działa jeśli jeszcze nie wiedziałeś/aś…..

   • Oj no nie wiem . Boltem jeżdżę już 4 rok i nie wiedzę żadnej negatywnej strony . A jeździłam sporo razy taksówką i zawsze jest coś nie tak… albo mężczyzna który próbuje okłamać i prosi za kilometr 20 zł . Chociaż sama widziałam ze nie było tego . Albo trafił na inną ulicę bo nie usłyszał dobrze . Albo stary samochód . Kurczę . To jest rozbudowana firma , jest w każdym mieście . Jak nie było by takiego sukcesu to zamknęli by odrazu !!!

    • DOBROMIR Z WĄSEM

     Szanowny kierowco bolta podpisujący się „Ewa”… Puknij się w głowę i nie wypisuj głupot, bo większych bzdur nikt nigdy nie słyszał. Taksówka jest często tańsza od głupich boltów sroltów. A jeśli już ma ktoś promocję w tym srolcie, to zaoszczędzi 2, może 3 złote, a o paragonie zapomnij….. Za fajerą siedzi małolat lub stary kawaler co prawko znalazł w Chipsach Lay’s. Także idź chłopie na spacer i nie podszywaj się pod „Ewę” bo ludzie z Lublina doskonale wiedzą, że jesteście nieodpowiedzialnymi, niedojrzałymi niewolnikami pracującymi za miseczkę ryżu i z każdego kursu oddajecie boltowi 1/3 pieniążków 😉 hahahahah

 3. Uczcie dzieci poruszania się po drogach , to że miała pierwszeństwo nie znaczy że ma iść na ślepo !!!!!!!!

 4. Oj Bolt to światowa firma, zatrudniają każdego bez znaczenia na kolor skóry, narodowość czy prawo jazdy. Wystarczą chęci by jeździć xD. Oj Banderenko trafi do ZK i będzie mieć fajnie 🙂

 5. Duży wysyp taksówkarskich mend widzę. Już żeście zapomnieli jak wasz koleszka spowodował karambol na Kunickiego?

  • Nie zdziwiłbym się, jak pójdzie za parobka do bolta jak mu lejce oddadzą. Wstyd, że ktoś taki zajmował się zarobkowym wożeniem ludzi jako taksówkarz.

  • Rzeczywiście, tak było. Ale nie zmienia to faktu że Bolty niemal codziennie się rozbijają. To już któraś z kolei osoba poszkodowana przez kierowców z tej firmy. Niestety ta dziewczynka chyba najbardziej ucierpiała. Nie ma co porównywać przypadku pojedynczego ze standardem w Bolcie.
   Kiedyś byłam pasażerką Bolta ale już od paru miesięcy nie zamawiam przejazdów. Jednak rozsądek i umiejętność liczenia zwyciężyły. Bez zniżek wychodziło często drożej i to dużo drożej. A i umiejętności kierowców, brak często możliwości porozumienia się też nie są bez znaczenia.

  • Pasagier z białorusi

   Faksi, ty patrz na drogę, jak mnie wieziesz, a nie cały czas na ten smarfonik. Już trzeci raz wjechałeś na skrzyżowanie na czerwonym ! No no no !

 6. KOMBO. BOLT POWER !

 7. Jeżdżę tylko boltami i jak na razie nie żałuję , jest sporo taniej . Samochody są dosyć nowe , są punktualni , kultura osobista , uprzejmość i profesjonalizm na najwyższym poziomie.

  • Właśnie czasami widać jaki profesjonalizm – poobijana flotowa taczka zap….la jakby kierujący nią młodzian w bejsbolówce i powyciąganym dresie miał rozwolnienie. Ale jak biorą dopalacze i to i szybko jeżdżą, żeby jak najszybciej następne 5 zł zarobić.

  • Karawany z zakładów pogrzebowych też są punktualne i dowożą tych co bolt nie dowiózł.

 8. To nie wina Bolt, a indywidualny czyn tego ….. Sam jeżdżę Bolt jako kierowca, ale nie używam używek i gardzę nim. Biedne dziecko….

 9. Ukrainiec i wszystko jasne, wyjdzie przed rozprawą i tyle go bedziemy widzieli.
  A BOLT jako organizacja powinien wypłacać odszkodowania pokrzywdzonym przez ich kierowców.
  Niestety osoby czasowo przebywające w naszym kraju nie mają respektu przed naszym prawem i uważają że są bezkarni.

  • Jestem z Białorusi . 7 lat mieszkam w Polsce i mam dużo znajomych i przyjaciele z Ukrainy . Jak Pan nie wie tego kraju , był tam kilka razy na wycieczce i słucha tylko co gadają na tv lub różnych plotek od swoich znajomych , to Pana sprawa . Ale tak ogólnie to jest nacjonalizm . Bo bardzo często jestem pokrzywdzona przez to ze Polacy nie mogą zrozumieć że mamy takie same prawa jak wy. Odróżnienie człowieka ze jest z innego kraju – chore . Tak , są osoby które zachowują się nieładnie , ale w Polsce nie wszyscy mieszkają w szklanych domach…

 10. Ucieknie przy najbliższej okazji na Ukrainę i tyle będzie go widać. A tam żadne prawo nie działa.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Największy w Polsce Festiwal Sztuki Iluzji
Rajd rowerowy Tour de Lubelskie w Janowie Lubelskim
Mieszkańcom – w podzięce za solidarność czyli festyn na rozpoczęcie wakacji
Lato Wita Nas czyli festyn rodzinny w Trzeszczanach
Biesiada Rodzinna w Wólce Plebańskiej