690 680 960

Kierowca opla zginął w zderzeniu z ciężarową scanią (zdjęcia)

Znanych jest więcej szczegółów wczorajszego tragicznego wypadku na drodze krajowej nr 19. W zderzeniu pojazdu osobowego z samochodem ciężarowym śmierć na miejscu poniosła jedna osoba.

Do tragicznego zdarzenia drogowego doszło wczoraj po godzinie 15 w miejscowości Łukowisko, na trasie Międzyrzec Podlaski – Łosice. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Opel jadąc w kierunku Łosic, na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia z ciężarową scanią. W wyniki zderzenia śmierć na miejscu poniósł 37-letni obywatel Ukrainy kierujący osobówką.

Ciężarówką kierował 60-letni mieszkaniec gminy Sarnaki. Mężczyzna nie doznał obrażeń ciała. Przeprowadzone przez mundurowych badanie potwierdziło, że w chwili zdarzenia 60-latek był trzeźwy. Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tego tragicznego wypadku.

Kierowca opla zginął w zderzeniu z ciężarową scanią (zdjęcia)

Kierowca opla zginął w zderzeniu z ciężarową scanią (zdjęcia)

Kierowca opla zginął w zderzeniu z ciężarową scanią (zdjęcia)

Kierowca opla zginął w zderzeniu z ciężarową scanią (zdjęcia)

(fot. Policja Biała Podlaska, PSP Biała Podlaska)

12 komentarzy

 1. Anioł Cieć Dyżurny

  „… kierujący samochodem osobowym marki Opel jadąc w kierunku ….., na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu doprowadzając do bocznego zderzenia” – jest wina, jest natychmiastowa kara (dzięki Bogu, oczywiście).

 2. Przynajmniej miał facet szczęście, że go fotoradar nie sfotografował, ani z policyjnego drona go nie wypatrzyli. Bo to jest najgorsze. To, że być może nie miałby z czego zapłacić mandatu w „zabójczej” wysokości 300 PLN.

 3. 1. Droga jednojezdniowa poza obszarem zabudowanym. Tak więc ograniczenie do 70km/h dla pojazdów ciężarowych. Wg tachografu 85-90km/h. I co z tym policja/ITD robią?
  2. Dlaczego moje zapytanie o to czy to była selekcja naturalna zostało skasowane?

 4. Wieczorem to się powinno siedzieć w domu z dziećmi, a nie szlajać się po drogach.

  • Tak, zawłaszcza jak się nie bardzo umie zachować

  • Tylko z kim ty tych dzieci narobisz? Chociaż, jak masz obywatelstwo polskie, to może któraś zza Buga się skusi, zawsze to paszport unijny w kieszeni za kilka minut cierpienia…

   • a rodaczka za darmowe mieszkanie się nie hajtnie? facet utrzyma, a ta sobie będzie myśleć o głupotach.

 5. Gdyby zderzył się z osobówką, pewnie by żył. Ale jak na wielu drogach już co drugie auto to TIR, to każdy błąd może kosztować życie.

  Ciężarówki jednak to tutaj święte krowy: niszczą infrastrukturę, zatruwają środowisko, zabijają ludzi, sieją śmierć i spustoszenie, a nikt nawet nie śmie zapytać, czy przypadkiem nie jest ich na drogach już trochę za dużo?

 6. UK nie powinna mieć wstępu do.poski !!!
  Za wojnę za smolensk i wogole !!

 7. Dlaczego jest cenzura na jakieś drastyczne rzeczy? Powinno być to raczej pokazywane ku przestrodze.

Kursy walut

 • USD 4.3365zł -0.31%
 • GBP 5.3357zł -0.83%
 • EUR 4.621zł -0.69%
 • CHF 4.7809zł -1.39%

Polub nas