Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Kierowca audi stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi (foto)

Groźnie wyglądające zdarzenie drogowe koło Bychawy. Audi wypadło z drogi i uderzyło w leżący na poboczu konar drzewa. Nie ma już utrudnień w ruchu.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie w miejscowości Podzamcze w powiecie lubelskim. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że na drodze wojewódzkiej nr 834, na odcinku między Bychawą a Niedrzwicą Dużą dachował samochód osobowy.

Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja. Jak wyjaśnia młodszy aspirant Małgorzata Skowrońska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie, kierujący audi mężczyzna stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z drogi i uderzyło w leżący na poboczu konar drzewa.

Teraz funkcjonariusze drogówki prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku.

10 komentarzy

 1. nerwowe audi jest przyczyną

 2. beawo idiota jest zabawa jest i samoistna kara

 3. co robił ten konar drzewa na poboczu , kto teraz zapłaci za czyjąś bezmyślność , ja się pytam !! To było audi a nie fiacina czy inna fordzina ! Straty są olbrzymie i nie wiadomo kto teraz na to wszystko teraz wyrobi !! Masakra po prostu masakra.

  • Ja tu nie widzę żadnych strat, a same zyski. Ałdi samochód warty max. 300-400zł bo raczej nie ma w tym kraju takich co daliby za ten szajs więcej. Ogólnie to kupa złomu i tyle. Wiejski kaskader pokazał, że jest analfabetą i ignorantem drogowym. Właściciel pnia powinien wytoczyć sprawę cywilną za zniszczenie mienia. W tym przypadku jedyną osobą co się zmartwi jest mechanik bo nie będzie już zarabiał co miesiąc grubych setek za naprawy tego pseudobolidu.

 4. Taki wypadek to wstyd jak z d spaść, łajza.

 5. Szkoda ze ma jeszcze szanse

 6. Rolniczka w szpileczkach

  Każde auto, bez względu na markę, to dobry sługa, ale zły pan.
  Starajcie się więc nie oddawać mu panowania.

 7. A taki był ładny…amerykański hahaha

 8. Piszecie głupoty, żadna zabawa – jechał na 4ce, trzeźwy, tylko zasnął za kierownicą.

 9. Czy zgadnę, że to SUV był ?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport