Niedziela, 23 czerwca 202423/06/2024
690 680 960
690 680 960

Kierował koparką w stanie nietrzeźwości. Doszło do wypadku z udziałem rowerzysty (zdjęcia)

W czwartek na jednej z ulic Zamościa doszło do wypadku z udziałem rowerzysty. Kierujący jednośladem widząc jadącą koparkę wykonał gwałtowny manewr, w wyniku którego przewrócił się. Cyklista z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj na ul. Sienkiewicza w Zamościu. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku z udziałem rowerzysty. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Mundurowi ustalili wstępnie, że kierujący pojazdem wolnobieżnym, cofając wyjeżdżał z terenu budowy. Włączając się do ruchu nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu prawidłowo jadącemu rowerzyście. Policjanci ustalili także, że nie doszło do bezpośredniego zderzenie koparki z rowerem. Rowerzysta widząc wyjeżdżający pojazd gwałtownie skręcił omijając go. W wyniku tego manewru cyklista przewrócił się doznając obrażeń.

67-latek z Zamościa z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Cyklista był trzeźwy. Koparką kierował 32-letni mieszkaniec gminy Tomaszów Lubelski. Policyjne badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie ponad pół promila alkoholu. 32-latek odpowie za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości. Szczegółowy przebieg wypadku ustalają policjanci.

Kierował koparką w stanie nietrzeźwości. Doszło do wypadku z udziałem rowerzysty (zdjęcia)

(fot. Policja Zamość)

8 komentarzy

 1. rowarzysta ewidentnie nie wytrzymał ciśnienia i się wytorbił.

 2. Pan Cieć z Alei Lubartowskich w Mieście Inspiracji

  Kierujący jednośladem widząc jadącą koparkę wykonał gwałtowny manewr, w wyniku którego przewrócił się, a dziwicie się „braciom” i siostro”, że na widok czołgu uciekają do Polski.

 3. Rowerzysta mógł się zatrzymać, nie wolał teatralnie się przewrócić i udawać wielce poszkodowanego!

  • Z całkowitą pewnością stwierdzam, że rowerzysta przewrócił się złośliwie i intencjonalnie.

  • To jak to jest z tym zatrzymywaniem się? Jedni piszą, że rozpędzony: rowerzysta/samochód/pieszy na rolkach nie zatrzymają się w miejscu, a Ty piszesz, że jednak mógł się zatrzymać.
   Co ty masz o w oczach? Fotoradary, akcelerometry, czy zwyczajną szklaną magiczną kulę?

 4. I narobił bidy chłopakowi stary dziad.

 5. Prawko na wszystkie kategorie powinien pijak stracić z automatu.

 6. Do autora tej sensacji , minimum wysiłku jeśli już publikujcie zdiecia do artykułu to może warto by było upewnić się jak wygląda koparka ??