Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Kiedy była w szpitalu, do jej domu włamał się znajomy. „Chciał zaopiekować się mieniem”

Mieszkanka powiatu lubelskiego trafiła do szpitala w Lublinie. W tym czasie jej znajomy, mieszkaniec gminy Strzyżewice, włamał się do domu i wyniósł różne przedmioty o łącznej wartości 3 tys. złotych.

Policjanci z Bełżyc prowadzą postępowanie w sprawie kradzieży z włamaniem do jednego z domów na terenie powiatu lubelskiego. Mundurowi ustalili, że kiedy mieszkanka powiatu przebywała w szpitalu, ktoś włamał się do jej domu.

Sprawca wyniósł różne przedmioty o wartości 3 tys. złotych. Pracujący nad sprawą funkcjonariusze ustalili, że sprawcą tego przestępstwa jest 32-letni znajomy kobiety, mieszkaniec gminy Strzyżewice.

Mężczyzna został już zatrzymany. W przeszłości 32-latek na swoim koncie miał podobne przestępstwa. Zarzuty usłyszał w warunkach recydywy. Mieszkaniec gminy Strzyżewice wyjaśnił, iż jego zamiarem nie było spowodowanie szkód, a zaopiekowanie się mieniem znajomej.

(fot. lublin112.pl)

5 komentarzy

  1. Gmina Strzyżewice a sprawę prowadzą policjanci z Bełżyc ??? Ktoś tu wali ściemę ???

  2. Zwykle postępowanie prowadzą policjanci z komisariatu na terenie którego dokonano czynu zabronionego a miejsce zamieszkania sprawcy nie ma tu nic do rzeczy.

  3. Sama sobie winna, skoro ma takich…..znajomych.

  4. hahha jesteś kretynem ! nie ma usprawiedliwienia dla patologicznego zachowania a poza tym to była osoba z okolicy więc nie miała wpływu na zawarcie tej ”znajomości ” .

    • Chciałbym by moje posty były widoczne

      „to była osoba z okolicy więc nie miała wpływu na zawarcie tej ”znajomości ”” huh? to jak ktoś mieszka w okolicy to jesteś zobligowany zawrzeć z nim znajomość? To jakaś nowość, bo mam sąsiadów alkoholików, do których nigdy się nie odezwałem i mogę śmiało powiedzieć, że nie są moimi znajomymi.