Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Kąkolewnica: Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką. Droga krajowa nr 19 zablokowana

W poniedziałek rano doszło do zderzenie osobówki z ciężarówka w Kąkolewnicy na drodze krajowej nr 19. Dwie osoby zostały przetransportowana do szpitala.

Do zdarzenia doszło około godziny 7 w Kąkolewnicy na drodze krajowej nr 19. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący autem marki Renault na zakręcie stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z ciężarówką. Następnie pojazd ciężarowy wpadł do rowu.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe, straż pożarna i policja. Kierujący osobówki z poważnymi obrażeniami ciała oraz kierowca pojazdu ciężarowego zostali przetransportowani do szpitala. W okolicach zdarzenia są utrudnienia w ruchu na 226 kilometrze DK19. Na miejscu pracują radzyńscy policjanci, którzy ustalają okoliczności wypadku.

Utrudnienia mogą potrwać do godziny 10:30. Pojazdy kierowane są na objazdy.

Kąkolewnica: Czołowe zderzenie osobówki z ciężarówką. Droga krajowa nr 19 zablokowana

2014-04-21 09:40:48
(fot. iledzisiaj.pl)

8 komentarzy

  1. królowa lawet

  2. tak się lagune zawsze krytykuję a prosze jaki bezpieczny samochód

  3. Spoko, jeżdżę identyczną, świetne auto, królowa lawet tylko gdy niemiec nie dbał o turbinę i lał tanie paliwo spuszczone z koparki, laguna 2 jako pierwszy europejski samochód zdobyła 5 gwiazdek w testach bezpieczeństwa Euro NCAP http://www.euroncap.com/tests/renault_laguna_2001/90.aspx
    więc nie mówcie że królowa lawet

  4. Jest królowa lawet, nawet nowa i zadbana. Tylko silniki 1.8 w tym aucie są warte polecenia. Spore, ładne i bezpieczne auto z awaryjnymi silnikami. Unikać 2.2 diesel jak ognia, wadliwa konstrukcja i wysokie koszty serwisu wpływają na cenę tych aut (30-40% tańsze niż konkurencji, nawet francuskiej) Pozdrawiam.

  5. Wcale nie stracił panowania tylko TAK SOBIE PRZYCIĄŁ ZAKRĘT!!! Nie wierzę w to, że na zakręcie na przeciwnym pasie robił co innego, coraz częściej mi samej zdarza się że ktoś przycina sobie zakręt i jedzie prosto na mnie o zgrozo!

  6. nie wyglada zle paka od srodka cala pewnie nawet reki nie zlamal.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo