690 680 960

Już w niedzielę Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka 2013

W imieniu Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie zapraszamy na Wybory Najsympatyczniejszego Kundelka 2013. Impreza połączona będzie z adopcją psów i kotów, mieszkańców lubelskiego schroniska.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Lublina i okolic a przede wszystkim właścicieli kundelków, tych adoptowanych i przygarniętych do wzięcia udziału w „Wyborach Najsympatyczniejszego Kundelka 2013″ zorganizowanych w Dniu Otwartym Schroniska 6 października 2013 r przez miesięcznik Cztery Łapy Kochamy Zwierzaki i Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie. Kandydaci do zaszczytnego miana kundelka roku wraz z ich opiekunami będą przyjmowani od godziny 12:00 w schronisku przy ul Metalurgicznej 5.

W jury konkursu zasiądą: Krzysztof Cugowski, Dariusz Tokarzewski, Michał Wendeker, Wiesław Piątkowski a imprezę poprowadzi Anna Dąbrowska.

Gorąco zapraszamy do uczestnictwa w pokazach tresury psów policyjnych zorganizowanych przez Komendę Policji w Lublinie o godz 14:00. Zapraszamy również na występ dzieci z Przedszkola nr 75 „Wesołe Nutki”, występ wokalny uczniów z Zespołu Szkół nr 10, wystawę prac plastycznych „Pierwszy dzień adoptowanego zwierzaka w nowym domu” uczniów Szkoły Podstawowej nr 40, wykład „Pies odwieczny towarzysz człowieka” Michała Jawora i prezentację psów ze schroniska poprowadzonych przez wolontariuszy ze Stowarzyszenia Studentów Nauk Przyrodniczych.

Będą z nami: Grupa Lubelskich Kuglarzy z Fundacji Sztukmistrze i Legion Rzymski „Legio XXI Rapex oraz współprowadząca imprezę Ryszarda Todys. Przewidziano wiele atrakcji i niespodzianek oraz cennych nagród dla zwycięzców konkursu.

2013-09-30 22:59:07
(fot. materiał organizatora)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt