Już nie tylko do Warszawy. LOT uruchomi z lubelskiego lotniska wakacyjne zagraniczne połączenia

Z myślą o osobach, które zamierzają wybrać się na wakacje do Chorwacji czy też Grecji, z Portu Lotniczego Lublin uruchomione zostaną dwa połączenia. Obsługiwane one będą przez Polskie Linie Lotnicze LOT do końca sierpnia.

Polskie Linie Lotnicze LOT na początku lipca uruchomią dwa nowe połączenia z Portu Lotniczego Lublin. Będą to trasy typowo wakacyjne, przeznaczone głównie dla osób wybierających się na wypoczynek do Chorwacji czy też do Grecji. Połączenie na trasie Lublin – Split będzie obsługiwane w piątki. Z kolei na greckie Korfu podróżni będą mogli polecieć we wtorki.

– Cieszymy się, że możemy wspólnie z Polskimi Liniami Lotniczymi LOT zaoferować tanie i bezpieczne połączenia wakacyjne do dwóch atrakcyjnych miejsc nad Adriatykiem. To świetna wiadomość dla osób wybierających się na wakacje, które – ze względu na szczególną sytuację – w tym roku są planowane dość spontaniczne, niemal w ostatniej chwili. Zarówno linie lotnicze, jak i lotniska wprowadziły szereg dodatkowych środków ostrożności, które minimalizują ryzyko zakażenia koronawirusem podczas podróży lotniczej – powiedział Krzysztof Wójtowicz, prezes Portu Lotniczego Lublin.

Dostępna jest już możliwość rezerwacji miejsc. Ceny biletów rozpoczynają się od 100 złotych. Rejsy do Chorwacji mają być realizowane od 3 lipca do 28 sierpnia. Loty do Grecji dostępne będą od 7 lipca do 25 sierpnia.

(fot. PLL LOT)

Zobacz również

12 komentarzy

 1. Pabloo(oryginał)

  Lotem bliżej, takie hasło zapamiętałem z młodych lat. Fakt, że to za komuny było jeszcze 🙂

 2. Bardzo interesujące połączenia
  Chyba do Grecji polecę ze starą

  • i znowu będzie plajta…gó…ne biura zrobią rezerwacje…ceny jak z kosmosu…ciekawe kto kupi ten bilet za 100zł…ja próbowałam do Barcelony chyba 3 lata temu…bilety nie do kupienia…a ceny z jakiś tam Nestreisen itp po 2800zł za najgorszy hotel…i po tygodniu zlikwidowali połączenie…na dodatek w lipcu i sierpniu sie nie lata do Grecji…za duzy upał…czerwiec i wrzesień, to jest odpowiednia pogoda…

 3. na korfu jest zaj…..

 4. Co za ”szit” a nas zachodni sąsiad Niemcy ? Do Saksonii, graniczny land z Polską. Ojczyzna Johana Sebastiana Bacha, tam dzie produkują Porsche ?

 5. Spokojnie nie wiadomo czy do lipca Lot jeszcze będzie istniał…

 6. Polecicie do dołu.

  • Zgłaszam służbom odpowiednim, że wysyłasz pogróżki terrorystyczne. A swoją drogą, przydałoby się połączenie z Gdańskiem czy Szczecinem.

 7. hmm, tylko, że LOT zaraz po wyborach ogłosi upadłość
  poczytajcie sobie

 8. Nie wiem jak będzie z ta ekspansja… ale biorąc pod uwagę ze ta tytułowa Warszawa zniknęła całkowicie z sierpniowego grafiku 3 dni przed tym jak ukazał się powyższy artykuł… to chyba ktoś tu sobie jeździ (czy raczej lata…) przysłowiowym palcem po mapie….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew