Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Już był przyszykowany do wyjazdu za granicę. Odwiedzili go kryminalni i strażacy (zdjęcia)

Lubelscy policjanci z wydziału kryminalnego zatrzymali 51-letniego poszukiwanego mężczyznę, który planował opuścić Polskę w najbliższych dniach. Niestety dla niego, jego plany zostały pokrzyżowane przez funkcjonariuszy. Na miejscu interweniowali również strażacy, bo mężczyzna nie chciał otworzyć drzwi i udawał, że go nie ma.

W piątek rano policjanci z KMP w Lublinie w jednym z mieszkań na terenie Turki zatrzymali poszukiwanego 51-latka. Z ustaleń kryminalnych wynikało, że w najbliższych dniach mężczyzna planował wyjazd do Norwegii. Na wyjazd zaś czekał w mieszkaniu partnerki. Mężczyzna sądził, że nie zostanie zlokalizowany przez policjantów.

– Jego plan legł w gruzach w piątkowy poranek, kiedy do drzwi zapukali policjanci. Chcąc uniknąć zatrzymania udawał, że nie ma go w środku i nie otworzył drzwi. Konieczna była pomoc straży pożarnej. W ich asyście policjanci weszli do mieszkania, gdzie zatrzymali poszukiwanego – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z KMP w Lublinie.

Mieszkaniec Lublina był poszukiwany listami gończymi oraz kilkoma nakazami za przestępstwa przeciwko mieniu, prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwości i niestosowanie się do sądowych zakazów. Najbliższe 4,5 roku spędzi w więzieniu.

Już był przyszykowany do wyjazdu za granicę. Odwiedzili go kryminalni i strażacy (zdjęcia)

Już był przyszykowany do wyjazdu za granicę. Odwiedzili go kryminalni i strażacy (zdjęcia)

(fot. Policja Lublin)

7 komentarzy

  1. Milicja do pałowania pierwsza, a drzwi nie potrafią wyważyć? Zawracają głowę porządnym chłopakom.

    • W policji są wyspecjalizowane oddziały antyterrorystyczne, które rozniosłyby mieszkanie w perzynę. Widocznie nie zasługiwał na ich uwagę, bo to zwykły chlejus i tchórz.

  2. Policjanci teraz już drzwi pytaja zamiast pukać, ciekawa taktyka.

  3. Jastrząb skurczywyk

    Co z drzwiami jak to nie jego mieszkanie było to kto poniesie koszta za uszkodzone drzwi

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo