Już 13 kwietnia otwarcie sklepu Zdrowy Przystanek w Galerii VIVO! Będą bezpłatne dermokonsultacje!

Zabieganie dzisiejszego świata przejawia się w szybkim jedzeniu, krótkim odpoczynku oraz braku czasu na proste przyjemności. Warto jednak przez chwilę zwolnić i zastanowić się nad tym, czy możliwe jest zacząć dbać o siebie oraz poszukać sposobu  na poprawę jakości obecnego życia. Posmakujmy więc natury oraz poczujmy jej naturalne prawdziwe piękno.

Zdrowie i ekologia na poprawę życia

Rozpoczynając przygodę z doskonaleniem samego siebie, należy przede wszystkim zadbać o zdrowy sen i znaleźć czas na relaks, pomoże to głównie w sferze zdrowia psychicznego, rozluźni umysł, wyciszy i pozwoli nabrać energii na realizację swoich celów. Istotna jest także dbałość o ciało w kontekście dostarczania mu zdrowej, ekologicznej żywności, niezbędnych wartości odżywczych, takich jak: suplementy diety i witaminy oraz pielęgnacja ciała, w czym pomocne będą naturalne kosmetyki. Pragnąc zachować wigor i energię na długie lata, warto wprowadzić do swojej diety zioła i przyprawy. Pozwolą one nie tylko na polepszenie smaku spożywanych potraw czy napojów, jak również zagwarantują one ucztę dla organizmu poprzez dostarczenie odpowiednich witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, a przy okazji zadziałają detoksykująco.

Czasami jednak potrzebne jest dodatkowe pobudzanie organizmu, wtedy  warto czerpać energię z bogactw natury i zamiast słynnych energy drinków, skorzystać z naturalnego pobudzenia w postaci dodającej energii zielonej herbaty, ożywczej yerba mate czy mieszance pobudzających ziół.

 

 

Gdzie szukać odpowiednich produktów?

W celu uzupełnienia menu o najpotrzebniejsze elementy diety, warto wybrać się do sklepu Zdrowy Przystanek w Galerii VIVO! Lublin, którego otwarcie odbędzie się 13 kwietnia 2019 roku. Oferta sklepu skierowana jest dla wszystkich, którzy kochają swoje ciało i chcą o nie zadbać za pomocą naturalnych produktów. Znajdzie się tu zdrowa żywność, czyli coś dla fanów kuchni, między innymi oleje, miody, ale także dla osób pragnących dbać o ciało bez użycia chemii. Sklep oferuje naturalne kosmetyki, których rozmaitość sprawi, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego. Ciekawa informacją dla osób pragnących zasięgnąć porad specjalisty – 14 kwietnia Zdrowy Przystanek zorganizuje bezpłatne dermokonsultacje, które pozwolą dowiedzieć się czegoś więcej o swojej skórze.

 

 

www.zdrowy-przystanek.pl

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.6981zł -0.15%
  • GBP 4.9562zł 0.28%
  • EUR 4.4789zł 0.33%
  • CHF 4.1362zł 0.61%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach