Jeździł motocyklem na łące, uderzył w betonowy przepust i przewrócił się. Interweniował śmigłowiec LPR

W minioną sobotę w Albertowie doszło do groźnego wypadku z udziałem motocyklisty. Kierujący jednośladem z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w minioną sobotę około godziny 17 w miejscowości Albertów, w gminie Puchaczów w powiecie łęczyńskim. Policjanci przyjęli zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem motocyklisty.

Na miejscu mundurowi wstępnie ustalili, że 25-letni mieszkaniec gminy Puchaczów trenował na łące swoim motocyklem KTM. Mężczyzna podczas przejazdu przez rów melioracyjny uderzył w betonową płytę przepustu w wyniku czego stracił panowanie nad pojazdem i wywrócił się. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe, zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

25-latek z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Lublinie. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

(fot. Policja Łęczna)

11 komentarzy

 1. Poza drogami publicznymi przepisy ruchu drogowego nie obowiązują. Dlatego, o ile nie ma osób postronnych, to można sobie robić rowerem/motocyklem/samochodem co się chce.
  Ale na drogach publicznych to wara pedalarzom z chodników, a rajdowcom z dróg publicznych.

 2. miśkowicze i złodzieje cała polska z was......

  Sezonowy wypas bydła już rozpoczęty.

 3. Mam nadzieję że za psucie infrastruktury też zapłaci wsiór.

  • Nie interesuj się bo jego motor i jego infrastruktura… A ty jerbi to jakiś kompleks masz bo tak tej wsi nienawidzisz… Które pokolenie w mieście (o ile Lublin można nazwać miastem…) …? Pierwsze… Ojciec z Potoka matka z Modliborzyc…?

 4. Za helikopter ile zapłaci?

  • Kiedyś od tego siedzenia przed kompem taboret wejdzie w d..pe to się dowiesz…! Jak jakiś de bil w samochodzie nawywija i jest np wielu rannych to nie pytasz ile zapłaci za „helikopter” i karetki…? Chłopak motor sobie kupił więc pracuje lub jego rodzice zatem płacą podatki to świadczenia ma włącznie z helikopterem tak jak każdy obywatel… a że trenuje na własnej łące to nikomu krzywdy nie zrobi… Proste…? Niestety taki na socjalu jak przytrzaśnie łeb w wersalce to też mu „sie należy”… choć podatków nie płaci… tego sieczep chyba że takim właśnie jesteś socjalem…

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7963zł 1.01%
  • GBP 4.8759zł -0.11%
  • EUR 4.48zł 0.51%
  • CHF 4.156zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)
  Pole obsadzone ziemniakami czeka. W skansenie odbędą się wykopki
  II Terenowa Akcja Poboru Krwi w Chmielu
  Festiwal Wszystkich Mieszkańców na Bronowicach. Dzielnica zamieni się w przestrzeń kultury i sztuki