Czwartek, 13 czerwca 202413/06/2024
690 680 960
690 680 960

Jeden z kierowców wjechał na czerwonym. Duże utrudnienia w ruchu po wypadku w Lublinie

Warto omijać ul. Nadbystrzycką w Lublinie, gdzie doszło do zderzenia dwóch pojazdów. Zablokowane są dwa pasy ruchu, tworzą się duże korki.

Do wypadku doszło czwartek przed godziną 13 na ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie. Na skrzyżowaniu z ul. Zana zderzyły się dwa samochody osobowe: renault i ford. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna jechał ul. Nadbystrzycką od centrum w kierunku ul. Jana Pawła II. Z kolei kierowca renault wyjeżdżał z ul. Zana w kierunku centrum. Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia obu pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że jeden z kierowców musiał zignorować wskazania sygnalizacji świetlnej. W zdarzeniu poszkodowana została jedna osoba. Kierowcę renaulta przetransportowano do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Występują duże utrudnienia w ruchu, tworzą się korki.

2018-03-22 14:18:57
(fot. lublin112.pl)

17 komentarzy

 1. Na bank taksiarz bo LUB.

 2. Od polibudy to normalka że ignorują czerwone, strach skręcać w lewo.

  • Masz rację . Chociaż dostaję zielone z Zana , to strach wjeżdżać na skrzyżowanie bo zapi…ją rozpędzeni z Nadbystrzyckiej . Efekt tego co piszę widzimy na powyższych zdjęciach . Tak panie sałaciarzu ?

 3. Synchronizacja świateł na tym skrzyżowaniu wskazuje na kierowcą forda jako sprawcę.

 4. notoryczne Lublinie może cywilne patrole zamiast dłubać w nosie pod kebabami wzieli by się za tych matołów przejeżdżających na czerwonym. Wystarczy kurs dookoła miasta i 5 mandatów złapią na pewno.

 5. Gigi ma rację, światło pomarańczowe pali się za krótko (ok. 2 sek.) i fordzina przycisnął, a tu zonk i taxi wyjechało na swoim zielonym i po zamiatane.

  • Dobrze się pali, 3 sekundy, bo to droga do 50 km/h. To na Zana trochę za szybko wskakuje zielone dla skręcających w lewo.

   • Jan nierzetelny

    Można wydłużyć dla bezpieczeństwa… ale w ZDiM się nie da, bo po co ?

 6. Kiedy w końcu wybudują tam światła? Może w końcu nie będzie kolizji!

 7. No niestety raczej fordziny wina. Tam jak się zapala czerwone dla jadących od polibudy, zaraz zapala się zielone dla skręcających w lewo, z Zana w Nadbystrzycką. I tam często cisną na późnym pomarańczowym.

 8. ford wjechał w taksówkę na czerwonym (podobno słońce go oślepiło).

Z kraju