Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechała z dzieckiem, uderzyła volkswagenem w drzewo. Kierująca miała promil alkoholu

W minioną sobotę w miejscowości Żabno kierująca pojazdem osobowym uderzyła w drzewo. Kobieta podróżowała z dzieckiem, miała w organizmie promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło w sobotę w miejscowości Żabno w powiecie biłgorajskim. Służby ratunkowe około godziny 10 otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że pojazd osobowy uderzył w drzewo.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 58-letnia mieszkanka Rzeszowa, która podróżowała z 14-latką z nieustalonych na chwilę obecną przyczyn na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który został obrócony, a następnie uderzył w drzewo.

Kierująca pojazdem oraz nastoletnia pasażerka zostały przetransportowane do szpitala. Jak się okazało po badaniu alkomatem, 58-latka miała w organizmie promil alkoholu. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia.

(fot. Policja Biłgoraj)

3 komentarze

  1. Słusznie niech piją na równi z chłopami w końcu mamy puki co niby równouprawnienie.

  2. stary szybki i wściekły

    Na prostym odcinku drogi straciła panowanie nad pojazdem, który został obrócony, a następnie uderzył w drzewo. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności i przyczyn zdarzenia. Co tu ustalać promil w wydychanym

  3. oj się czepiają przecież BABA mówiła że jej sarna wyskoczyła, i nie piła tylko jest chora na zespół auto-browarniczy, najadła się węglowodanów i ją porobiło, czepiacie się baby, rzeczywiście, spróbujcie na prostej drodze tyłem w drzewo przywalić, to wyczyn a nie wykroczenie. na Prostej drodze,

Z kraju

Polityka i społeczeństwo