690 680 960

Jechał sobie spokojnie, zderzył się z silnikiem, który wypadł z innego auta. Wszystko nagrała kamera (wideo)

Z bagażnika przewożonego lawetą auta wypadł silnik. Jego elementy uszkodziły jadącego z tyłu opla. Całe zdarzenie nagrała zamontowana w poszkodowanym pojeździe kamera.

Do tego nietypowego zdarzenia doszło w środę przed południem w Niemcach w powiecie lubelskim. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Lubartów samochód osobowy zderzył się z …silnikiem.

Kierujący oplem mężczyzna poruszał się w kierunku Lublina. Kiedy wjeżdżał na drogę dwupasmową, z poruszającej się przed nim lawety spadł silnik samochodu osobowego, który był przewożony w bagażniku auta.

🔴Przeczytaj także:  Tragiczny wypadek w stadninie. Nie żyje 10-letnia dziewczynka

Opel został uszkodzony przez elementy silnika, zaś kierowca lawety odjechał z miejsca zdarzenia. Nawet się nie zorientował, co się stało. Poszkodowany ruszył za nim w pościg.

Na miejscu interweniowała policja. Jak nam przekazuje kom. Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie, ciężarówką kierował obywatel Ukrainy. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

(wideo – nadesłane)

21 komentarzy

  1. To na pewno był silnik od ałdi

  2. Wideo nie widzę.Dlaczego?

  3. Teraz bedzie trzymal wiekszy odstęp

  4. Błąd juniora. Nie pakuje się takich rzeczy do auta na końcu składu. Urwane amory i/lub rozwalona klapa. Przypięcie towaru w bagażniku niewiele daje.

Kursy walut

  • USD 3.985zł -0.15%
  • GBP 5.0509zł -0.09%
  • EUR 4.3337zł -0.36%
  • CHF 4.5678zł 0.02%

Polub nas