690 680 960

Jechał kradzionym jaguarem, był poszukiwany pięcioma listami gończymi

Radzyńscy policjanci zatrzymali mężczyznę poszukiwanego pięcioma listami gończymi. 35-latek podróżował kradzionym pojazdem, wpadł podczas kontroli drogowej.

We wtorek wieczorem radzyńscy policjanci w miejscowości Białka zatrzymali pojazd marki Jaguar. Początkowo kierowca nie chciał się zatrzymać do kontroli, uciekając przed radiowozem nie reagował na sygnały dawane przez mundurowych. Kiedy w końcu zatrzymał pojazd, okazało się, że za jego kierownicą siedzi 35-latek.

Mężczyzna był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności pięcioma listami gończymi wydanymi przez sąd za kradzież z włamaniem i paserstwo. 35-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie. Zgodnie z poleceniem sądu spędzi za kratkami niemal 6 lat.

Jak się dodatkowo okazało jaguar, którym poruszał się 35-latek utracony został na terenie Warszawy. Samochód zabezpieczony został na policyjnym parkingu. Wartość odzyskanego samochodu to około 90 tys. złotych. Policjanci ustalają wszystkie okoliczności zdarzenia oraz udział w sprawie 35-latka.

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

8 komentarzy

 1. nooo…już chyba nie mógł jechać samochodem mniej rzucającym się w oczy…

  • Mógł, wczoraj o taka sytuacja w okolicy Kołobrzegu.
   „Pościg za skradzionym bentleyem. Kierowca porzucił auto w Ustroniu Morskim i uciekł”

 2. To teraz będzie poszukiwany sześcioma listami gończymi, bo chyba będzie odpowiadał z wolnej stopy.

  • Jeżeli nie będzie miejsce w ZK to tak. Ale tak w sumie to po co go karać więzieniem. Skradzione mienie albo przepadło, albo wróciło do właściciela. Co da trzymanie pasero-złodzieja w więzieniu? Po co jakichkolwiek przestępców wsadzać do więzienia. Co ma to dać, po za tym, że trzeba ich podatkami utrzymywać?

 3. łaskawy sędzia pogrozi mu palcem i zwolni do domu…święta idą i szkoda ich chłopakowi psuć 😉

 4. niezła kumulacja:-)

 5. zamknąć PISuara oby sądów nie opanowali bo go wypuszczą

 6. Wartość takiego kota tylko 90 tys. ?

Kursy walut

 • USD 4.3258zł 0.01%
 • GBP 5.3609zł 0.19%
 • EUR 4.716zł 0.18%
 • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas