Czwartek, 29 lutego 202429/02/2024
690 680 960
690 680 960

Jechał całą szerokością ul. Popiełuszki w Lublinie. Zareagowali świadkowie

Kierujący mercedesem 57-latek miał w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Mężczyzna został zauważony przez świadków i zatrzymany na najbliższym przystanku autobusowym. Wkrótce jego sprawą zajmie się sąd.

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek na ulicy Popiełuszki w Lublinie. Świadkowie zauważyli jadącego całą szerokością jezdni mercedesa.

– Już na pierwszy rzut oka widać było, że kierowca jest mocno pijany. Dlatego od razu spotkało się to z reakcją innych uczestników ruchu. Samochód został zatrzymany na najbliższym przystanku autobusowym, a na miejsce wezwano patrol policji. Policjanci ruchu drogowego sprawdzili stan trzeźwości 57-latka. Jak się okazało, w organizmie miał ponad 2 promile alkoholu – relacjonuje nadkomisarz Kamil Gołębiowski z Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Niebawem 57-latek usłyszy zarzuty. Grozi mu wysoka grzywna, zakaz kierowania pojazdami oraz do 2 lat pozbawienia wolności.

8 komentarzy

  1. Brawo, jednego moczymordy mniej przez jakiś czas

    • Stali czytelnicy lublin112 wiedzą, że jeden zakaz prowadzenia to żaden zakaz. Większość jeździ dopóki ich w końcu nie zamkną. Jutro gościa znowu pewnie będzie można zobaczyć na Popiełuszki.

    • aby… dostanie zakaz, potem drugi, trzeci… po piątym zacznie się zastanawiać a po 7 na pewno przestanie jeździć.

  2. Ale to było rano, po południu, wieczorem. Bo rano tam są mega korki i bardzo dużo osób odwozi i odprowadza tam dzieci, do szkół, przedszkoli, żłobków. Pokażcie zdjęcie typa, , imie nazwisko, adres, kraj pochodzenia. Niech się wstydzi , niech się boi za to co zrobił

  3. ale że mu się udało jechać „całą szerokością” jak ul.Popiełuszki ma pas w remoncie-jakąś terenówką był?

  4. Skoro nie podają nawet inicjałów to coś w tym jest.

  5. Wkrótce, niebawem… Już dzisiaj powinien zostać zawleczony przed oblicze sędziego i za 2 promile otrzymać, tak z taryfikatora, 200 dni odsiadki. Reszta kar później.

  6. Szkoda że autor ,,zapomniał” dodać że mercedes był na ukraińskich numerach…..

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo