Jabłonna II: II Turniej Piłki Siatkowej OSP

W niedzielę w Jabłonnej odbył się finał rozgrywek strażaków z powiatu lubelskiego w piłkę siatkową. Zwyciężyła drużyna z Zaraszowa.

W niedzielę w Zespole Szkół w Jabłonnie odbył się finał rozgrywek Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu lubelskiego w piłkę siatkową. Najlepszą drużyną okazali się strażacy z OSP Zaraszów, kolejne miejsca zajęli strażacy z Krasienina, Bychawki II oraz Konopnica-Tereszyn.

Ogółem do turnieju przystąpiło 26 drużyn, złożonych ze strażaków ochotników z gmin: Bełżyce, Borzechów, Bychawa, Garbów, Głusk, Jabłonna, Jastków, Konopnica, Krzczonów, Niedrzwica Duża, Niemce, Strzyżewice, Wólka, Wysokie i Zakrzew. W poprzednich tygodniach rozegrane zostały eliminacje w Niemcach, Bełżycach a także w Bychawie. Po dwie najlepsze drużyny, które grały w eliminacjach trafiły do wielkiego finału.

Zwycięzcy otrzymali puchary i nagrody rzeczowe. Organizatorem turnieju była Lubelska Grupa Działania „Kraina Wokół Lublina” zaś patronat honorowy objął Oddział Wojewódzki Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Lublinie.

2014-03-09 15:51:27
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Kaufland wraz z partnerami – LUX MED i Geneva Trust zapraszają mieszkanki województwa lubelskiego do udziału w bezpłatnym badaniu mammograficznym
Kiermasz Bożonarodzeniowy Podmiotów Ekonomii Społecznej
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Weź udział w „Wampiriadzie”! Przyjdź i oddaj krew