Sobota, 20 kwietnia 202420/04/2024
690 680 960
690 680 960

Iveco zderzyło się z wywrotką. Kierowca został uwięziony w uszkodzonej kabinie

Choć wypadek wyglądał bardzo groźnie, kierowca samochodu dostawczego nie doznał na szczęście poważniejszych obrażeń ciała. Drugiemu z uczestników nic się nie stało.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 14:15 na ul. Ziemskiej w Marysinie. Na drodze Lublin – Snopków zderzyły się dwa samochody: dostawczy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, oba pojazdy jechały w kierunku Lublina. Zjeżdżając z wiaduktu nad obwodnicą, kierowca ciężarówki rozpoczął wykonywanie manewru skrętu w lewo. Po chwili w jego tył uderzyło rozpędzone iveco.

Kierujący samochodem dostawczym mężczyzna został uwięziony w rozbitej kabinie pojazdu. Aby ewakuować go na zewnątrz, strażacy musieli użyć sprzętu hydraulicznego. Mężczyzna został przetransportowany do szpitala. Z kolei w ciężarowce uszkodzony został jedynie klosz od tylnej lampy.

Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają policjanci. Przez blisko dwie godziny występowały utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)
2017-08-11 16:28:43

Szybki i sprawny dojazd naszym reporterom zapewnia:
Iveco zderzyło się z wywrotką. Kierowca został uwięziony w uszkodzonej kabinie

7 komentarzy

  1. Oooo dzisiaj hydraulika podziałać to czółko może się troszeczkę spocić

  2. Gdzie on tam skręcał??? przecież tam jest znak 5t. Czy dostał mandat?

    • Mandat możesz ty dostać, ktoś kto dostaje zezwolenie na budowę dostaje też zezwolenie na dostarczenie materiałów i żadne ograniczenia nie interesują go, często cebula leci z pyskiem grożąc policją bo tu jest 3,5 t a jedzie ciężarówka

  3. Jestę Inżynierę to chyba wim lepij

    co z tego że jest 5 ton. może wykupił przejazd drogą bo ma tam jakąś budowe,albo dojazd do posesji fachowcu z wieśniackiej BMW.

  4. ten kraj jest chory popatrzec na ta wywrotke zreszta na wszystkie przeładowane 2 razy i przyzwolenie inspekcji jest ,a gdzie dopuszczalna ładowność ? Nie ma bo dziad transy walczą miedzy sobą, a rebus jest wtedy gdy jest wypadek

  5. Rebus to jest wtedy kiedy taki pajac jak ty potrzebuje 25 ton piachu i jak przywiozą ci go jednorazowo to zapłacisz ok 500 zł a ja bym ci przywiózł to na dwa razy to zapłacisz 1000 zł .Więc to przez takich dziadów jak ty wywrotki jeżdza przeładowane

Z kraju