Niedziela, 19 maja 202419/05/2024
690 680 960
690 680 960

Inni zwalniali, on postanowił wyprzedzać. Zderzył się z cysterną do przewozu mleka

Widząc zwalniające i zatrzymujące się pojazdy, postanowił je wszystkie wyprzedzić. Manewr dla 19-latka zakończył się zderzeniem z cysterną.

40 komentarzy

 1. Aaron Fleischman

  ZABRAĆ STARUCHOM PRAWKA!!! Wzrok nie ten, słuch nie ten, refleks tak samo! Aj, czekaj… 19-latek?? Oj tam, oj tam! Nic się nie stało! Niedoświadczony kierowca, więc mógł popełnić błąd, poniosła go fantazja. Dostał lekcje, więc teraz będzie już grzeczny. NIE RÓBCIE Z IGŁY WIDŁY!!!

  • Gdyby, ktoś jeszcze nie widział/nie domyślał się skąd się bierze tak różna ocena kierowcy powodującego kolizję/wypadek ze względu na wiek to postaram się to wytłumaczyć poniżej:
   Osoby w (mocno) starszym wieku to kierujący posiadający (co naturalne i zupełnie normalne) mniejsze zdolności zmysłów, refleksu, orientacji w życiu, jak również na drodze. Osoby te z podanych powodów, jak również ze względu na brak pośpiechu poruszają się wolniej po drogach podczas prowadzenia samochodów.
   Nie spieszy im się, nie potrzebują nadmiaru adrenaliny jak również zdają sobie sprawę, że swojej ułomności, więc poruszają się wolniej niż 20-letni kierowcy w 20-letnich: aŁdi oraz BMW.
   I to leży sedno pretensji – nie pozwalają się rozpędzić Kubicom, którzy drogi dróg chcieliby używać do innych celów niż bezpieczne przemieszczanie się.

   • Aaron Fleischman

    Kierowcy 60+ to przede wszystkim osoby, które wreszcie korzystają z samochodu zgodnie z jego przeznaczeniem. Nie jest on już dla nich lekiem na kompleksy, przedłużeniem członka czy źródłem adrenaliny. Samochodowy fetyszyzm to już nie ich klimaty.

   • Nie lubię Akcentu

    Jasne i pewnie dlatego taki 60 letni cukrzyk, jadąc swoim jeepem, zasłabł za kółkiem w mojej miejscowości, zapierdzielał,. Skręcił w lewo na czołówkę z dziewczyną jadącą punto, która to nie miła szanas….

    • Nie jednemu sikutowi udało się zasłabnąć za kierownicą i nie była to wina choroby. W/g ciebie cukrzyca dopada ludzi tylko po 60?

 2. A po szpitalu, wpierdziel i na powtórny egzamin

 3. Słusznie prawisz Franio…tyle że o ile wiek kierowcy ok.20 lat ma tu zasadnicze znaczenie ,bo we łbie zwykle pustka ,a za kierownicą ”miszcz szybkiej jazdy po prostej ” o tyle wiek auta ,nie ma już zadnego …20 paro letnie auto może byći zwykle jest w lepszym stanie niż inne kilkunastoletnie letnie…akurat 20paro letnie audi jest nad wyraz porządnie ocynkowane i przynajmniej nie rdzewieje jak inne zgniluchy

 4. Za wcześnie oderwany- O jaka kolejka do cyca!? Ja muszę być pierwszy!

 5. A to autystyk nie musi uważać na drodze???

 6. Mleko widać ma najszybszy transport. Chłopiec za kierownicą dostał lekcje.

 7. potencjalny morderca a nie autystyk. Zmień płytę

 8. prawko już ma, teraz uczy się jeździć