Poniedziałek, 27 maja 202427/05/2024
690 680 960
690 680 960

Idąc ulicą uderzył się o stojący samochód. Tak się zdenerwował, że go porysował

Chełmscy policjanci ustalili sprawcę uszkodzenia karoserii na jednym z zaparkowanych pojazdów na terenie miasta. Okazał się nim 30-latek z Chełma. Przy okazji wyszło na jaw, że mężczyzna ma na sumieniu inne przewinienia.

W drugiej połowie sierpnia policjanci z Chełma otrzymali zgłoszenie o uszkodzeniu karoserii na pojeździe osobowym marki Nissan. Z relacji osoby pokrzywdzonej wynikało, że ktoś zniszczył powłokę lakierniczą na pojeździe, a straty zostały oszacowane na 1500 złotych.

Sprawą zajęli się chełmscy kryminalni, którzy ustalili i zatrzymali wczoraj sprawcę. To 30-letni mieszkaniec Chełma. Mężczyzna tłumaczył swoje zachowanie zdenerwowaniem, gdyż idąc uderzył się o ten pojazd. Funkcjonariusze ustalili też, że ma na swoim koncie kradzieże alkoholi z marketów o wartości ponad 600 złotych.

30-latek usłyszał już zarzuty w obu sprawach. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego za uszkodzenia mienia i kradzież grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl)

9 komentarzy

 1. disco polo na full

  Typowe zachowanie LCH LUB LSW LLB LPA LOP LZA LKS na lubelskich ulicach to samo robią.

 2. tylko lu są prawi isprawiesliwi.słoma z butów wystaje lubelakom

 3. chętnie bym się dowiedział, czy pojazd był zaparkowany prawidłowo. mogłoby to całkowicie zmienić odbiór sprawy…

  • Wymierzać sprawiedliwość można tylko wtedy, gdy jedzie się samochodem.

  • Cham bity deską:)

   co nie znaczy żeby komuś niszczyć mienie, proponował bym delikatny wpier**l a potem można go oddać w ręce funkcjonariuszy:D

 4. Dlaczego nie czytamy, że policja ustaliła i ukarała sprawcę parkowania pojazdem w miejscu niedozwolonym? Porysowana karoseria starego grata jest cenniejsza niż zniszczony/zabrudzony plamami chodnik czy bezpieczeństwo oraz porządek ruchu innych uczestników. Wiele pojazdów jest pozostawionych w ten sposób, że zagrażają one bezpieczeństwu ruchu (zbyt blisko skrzyżowania, PdP) lub ten ruch utrudniają (przeważnie pieszym).

 5. już nie długo w państwie policyjnym : ” nakichał na auto, właściciel musiał pojechać na myjnie; sprawa sądowa trwa od wielu lat o zwrot kosztów – bagatela 3zł za 3 minuty mycia auta”.