Środa, 22 maja 202422/05/2024
690 680 960
690 680 960

Hyundai uderzył w bariery linowe na obwodnicy Lublina (zdjęcia)

W niedzielę po południu na obwodnicy Lublina pojazd osobowy uderzył w bariery linowe. W wyniku zdarzenia nikt nie ucierpiał, nie ma większych utrudnień z przejazdem.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 13.30 w miejscowości Kozubszczyzna w powiecie lubelskim. Na drodze ekspresowej S19, w ciągu obwodnicy Lublina, samochód osobowy uderzył w bariery energochłonne. Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Lublinie oraz OSP w Kozubszczyźnie, a także policja.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, kierujący hyundaiem mężczyzna poruszał się od strony Kraśnika. Między węzeł Węglin a węzłem Szerokie stracił panowanie nad pojazdem, w wyniku czego auto zjechało na pas zieleni dzielący jezdnie, a następnie uderzyło w bariery linowe. Mężczyzna podróżował sam, nie wymagał interwencji medycznej.

Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności, a przede wszystkim przyczyn kolizji. Zablokowany jest lewy pas jezdni, jednak nie ma większych utrudnień w ruchu.

5 komentarzy

  1. Dobrze, że tylko tak się skończyło. Na szczęście wszyscy cali!

  2. Nie od dziś wiadomo że hyundai. To marka dla dziadków. Szanuje ich. Tylko oni nie ogarniają już jady

  3. A gdzie był kierowca

  4. Bo to nie jest „samochód osobowy”. To miniciężarówka. Nie radzę przekraczać 70km/h bo prosto to jeszcze jedzie ale każda sytuacja krytyczna to „testu łosia” to nie przejdzie.

  5. W pewnym wieku powinno używać się taxi albo komunikacji zbiorowej.

Dodaj komentarz