690 680 960

Hrubieszów: Schował narkotyki w pojemnikach po lodach

Hrubieszowscy policjanci wykonując czynności dotyczące sprawy kradzieży telefonu komórkowego, dokonali przeszukania mieszkania 19-latka z gminy Hrubieszów. Jak się okazało podejrzewany o kradzież nastolatek miał w swoim domu blisko 90 gramów suszu konopi indyjskich, które schował między innymi w pojemnikach po lodach.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend, kiedy to 54-letni mężczyzna zawiadomił policjantów, że z pokoju hotelowego, który wynajmował na trenie Hrubieszowa, zginął mu telefon komórkowy oraz portfel z pieniędzmi w kwocie ponad 600 zł.

Policjanci ustalając okoliczności tego zdarzenia wytypowali dwóch mężczyzn, którzy byli podejrzewani o dokonanie tej kradzieży. Po przeszukaniu ich pomieszczeń mieszkalnych okazało się, że u 25-letniego mieszkańca Hrubieszowa odnaleziono kartę sim ze skradzionego telefonu oraz pusty skradziony portfel.

U drugiego z podejrzewanych mężczyzn, którym okazał się 19-letni mieszkaniec gminy Hrubieszów, policjanci odnaleźli blisko 90 gramów suszu konopi indyjskich. Nastolatek przechowywał susz między innymi w pojemnikach po lodach. 25-latek usłyszał już zarzuty za dokonanie kradzieży, za co grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. Natomiast jego 19-letni kompan odpowie za posiadanie środków odurzających w znacznej ilości.

Ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje za to karę do 8 lat pozbawienia wolności.

2013-10-16 19:30:06
(fot. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!