Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Honda uderzyła w drzewo, dwie osoby wypadły z pojazdu. Kierujący nie posiada prawa jazdy (zdjęcia)

Wczoraj w miejscowości Bezwola pojazd osobowy uderzył w drzewo. W trakcie uderzenia z pojazdu wypadło dwóch mężczyzn, obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 16 na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Bezwola w gminie Wohyń w powiecie radzyńskim. Służby ratunkowe przyjęły zgłoszenie, z którego wynikało, że auto osobowe wypadło z drogi i uderzyło w drzewo.

Policjanci radzyńskiej drogówki pracujący na miejscu ustalili, że kierujący samochodem osobowym marki Honda, 19-letni obywatel Czeczeni podczas wyprzedzania osobowej mazdy, zaczepił o ten pojazd, po czym stracił panowanie nad hondą. Auto wypadło z drogi i uderzył w drzewo. W momencie uderzenia kierowca wraz z pasażerem wypadli z samochodu.

Mundurowi ustalili, że 19-latek nie posiada prawa jazdy. On i pasażer hondy z obrażeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący był trzeźwy.

Dodatkowo kierowca mazdy 41-letni również obywatel Czeczeni okazał się osobą poszukiwaną, co zweryfikowali policjanci pracujący na miejscu zdarzenia. Mężczyzna został zatrzymany. Trwa ustalanie szczegółowych okoliczności wypadku.

Honda uderzyła w drzewo, dwie osoby wypadły z pojazdu. Kierujący nie posiada prawa jazdy (zdjęcia)

(fot. Policja Radzyń Podlaski)

15 komentarzy

  1. No a tera za ma kase beda ich leczyli wyslac do rumuni

    • Chyba do Rosji. Nie ma dziwne, że był trzeźwy, pewno to muslim. Tak samo niestety nie ma dziwne, że co najmniej jeden miał coś za uszami, ale przecież trzeba przyjmować takich „uchodźców” z otwartymi ramionami, żeby tylko pokazać język Rosjanom. Tak samo jak włazić w tyłek Ukrainie, która aprobuje stawianie pomników Banderze.

  2. Znaczy się porachunki Czeczeńców?

  3. Potrójna kumulacja 🙂

  4. Dwie pieczenie na jednym ogniu

  5. 99% wypadków powodują piesi.

  6. porachunki raczej nie..pewnie się chłopcy chcieli pościgać dla rozrywki..))

  7. Pewnie jechali do Owsiaka po Uran.

  8. to tera ni ma juz samochodu

Z kraju

Polityka i społeczeństwo