Poniedziałek, 22 kwietnia 202422/04/2024
690 680 960
690 680 960

Honda uderzyła w barierę energochłonną na ekspresówce. Kierująca trafiła do szpitala

W niedzielę rano na drodze ekspresowej S17/S12 auto osobowe uderzyło w bariery energochłonne. Kierująca pojazdem trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed godziną 10 na drodze ekspresowej S17/S12 w rejonie węzła Lublin Czechów. Kierująca autem marki Honda, jadąc w kierunku Warszawy, w pewnym momencie straciła panowanie nad pojazdem, który następnie uderzył w barierę energochłonną.

Na miejscu interweniowały służby ratunkowe. Kobieta podróżująca pojazdem została przetransportowana do szpitala. W rejonie zdarzenia częściowo nieprzejezdny jest jeden pas ruchu.

Apelujemy od kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze. Miejscami jest bardzo ślisko, zwłaszcza na skrajnych obszarach jezdni.

2016-12-18 12:34:52
(fot. lublin112.pl)

18 komentarzy

 1. Kolejny miłośnik letniego ogumienia sprawdzał swoją teorię o tym, że zimówki nic nie dają 😉

  • Ps. nie twierdzę, że zimówka dala by w tych warunkach od groma przyczepności ale dała by więcej niż zimówka i może akurat tej różnicy zabrakło.

  • Na zdjeciu wypatrzyles, ze to sa letnie gumy? Informacja nic nie mowi na ten temat

 2. apelujemy do kierowców o dostosowanie prędkości do warunków panujących na drodze czy to oznacza że mam wyjść i pchać samochód bo nawet przy prędkości 20-30 km / h samochód przy minimalnym hamowaniu jedzie i kierowca nie ma na to wpływu a może jest najwyższy czas wziąć się za drogowców i to oni niechby ponosili odpowiedzialność za takie zdarzenia

  • Jedź do krajów skandynawskich i popłacz na drogowców.Jechałem dziś na letnich i dałem radę bez pchania auta.Wystarczy odpowiednio i umiejętnie hamować,wcześniej przewidywać sytuacje.I wcale nie jechałem 20/30 km/h.

  • pomysł ok, a za pijanych, niech odpowiadają ci którzy produkują alkohol, ci którzy go sprzedają

 3. Oby tak dalej. Sami się eliminują nie robiąc krzywdy innym. W Święta będzie choć odrobiną bezpieczniej na drogach.

 4. Ale ktoś mądrze opony założył

 5. dokładnie!
  ale michelinki letnie są głęboki bieżnik to lepiej jak zimowe 😉
  Na jedną nogę załóż trampka a na drugą zimowego buta i tak chódz albo tylko trampki i idz tak codziennie do sklepu pracy jaką masz przyczepność??buja cie i poślizg co chwile tak samo ma twoje auto mirki i mireczki ale panie kiedys nie było opon zimowych i sie jezdziło maluchem!!
  Owszem ale nie było takiej ilości pojazdów na drodze jak teraz i takich prędkości mocy koni!
  Nie przetłumaczysz tak jak z przebiegiem że jak jest na liczniku powyżej 200 tyś to szrot i nie kupi z orginalnym tylko przekręconym na 170 i i sie cieszy że łokazja panie i Pełno takich jest pajaców co na letnich jeżdżą albo przód zima tył lato łyse i panie ja mało jeżdżę!!!
  Na papirusy są pieniądze a na opony kilkaset zł juz nie ma a potem auto na złom!

  • @Panie zenek,kiedyś były opony diagonalne i lepiej dawały radę niż radialne zimówki.

 6. Na asfalcie na zdjęciu leży widoczna rejestracja LLE

 7. Super! Ta stara [] kierująca Honda wczoraj o mało nie potraciła mnie na przejściu! Gdybym nie odskoczyła nie wiem czy bym przeżyła-tak dama jechała. Na zielonym dla pieszych. Dobra wiadomość! Pięknie. Karma wraca jak widać.

 8. może niektórzy z was już oślepli od ślęczenie przed tym monitorem i szukania sensacji ale na samochodzie są założone 4 nowe opony zimowe

 9. to są opony zimowe Infinity Winter Hero, na bieżniku widać jeszcze białe paski czyli opona z tych nowszych. W niedzielę był marznący deszcz, mniejszy ruch (widocznie także mniej piaskarek) i miejscami mogło być bardzo ślisko. Boczne drogi były jak lodowisko.

Z kraju