Sobota, 25 maja 202425/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gwardia Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego ogłosiła nabór

Zadaniem Gwardii Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego jest kształcenie ludności cywilnej w zakresie zachowań proobronnych w czasie pokoju, wojny oraz w wypadku klęsk żywiołowych. Nabór rusza pod koniec lutego.

Przez trzy środy: 27 lutego, 6 marca i 13 marca prowadzony będzie nabór do struktur Gwardii Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego. Jest to miejsce dla ludzi chcących podejmować zorganizowane działania na rzecz bezpieczeństwa w regionie i kraju. Gwardia Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego to organizacja paramilitarna powołana w 2015 roku w ramach struktur stowarzyszenia Bezpieczna Lubelszczyzna.

Nabór odbędzie się w K1 Fighting Center przy ul. Kleeberga 12A w godzinach 16.00-17.00 i polegać będzie na wstępnej rozmowie kwalifikacyjnej. Kandydaci powinni wziąć ze sobą dokument tożsamości oraz wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny na miejscu lub stronie internetowej organizacji. Ponadto niepełnoletni powinni mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców.

Zadaniem Gwardii Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego jest kształcenie ludności cywilnej w zakresie zachowań proobronnych w czasie pokoju, wojny oraz w wypadku klęsk żywiołowych. Jednym z obszarów działań tej organziacji są szkolenia z zakresu samoobrony oraz taktyki i techniki interwencji, na których uczestnicy poznają podstawowe techniki obrony, interwencji i poruszania się w walce.

Gwardia Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego ogłosiła nabór

Gwardia Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego ogłosiła nabór

Gwardia Wsparcia Bezpieczeństwa Obywatelskiego ogłosiła nabór
(fot. nadesłane)

11 komentarzy

 1. Leczyć się ludziska !

 2. Gwardia czego i po co ? Buhahahahahahah
  powołajcie gwardię leczenia maciara lepiej , buhahahahahaha kolejna bzdura i wywalanie kasy

  • Tu chyba kasę będą wywalali członkowie tej „gwardii” to jakaś prywatna inicjatywa.

 3. mój ojciec też był w ORMO

 4. A nie mogli dać nazwy np ORMO RP.Dłuższych i głupszych nazw nie było?

 5. Oj tam oj tam… Inni siedzą całymi dniami na streamie przy kompie i nap*** RDR, GTA czy inne strzelanki – niech sobie chłopaki trochę świeżego powietrza zażyją i nowych znajomości w realu nawiążą… Życie to nie tylko FB i forum lublin112 😉

 6. Czy to będzie formacja konkurencyjna do terytorialsów Macierewicza? Mam nadzieję, że nie będzie to nowe ORMO vice ministra Zielińskiego.

 7. Szkoda wam naprute ruskie trolle