Poniedziałek, 15 kwietnia 202415/04/2024
690 680 960
690 680 960

Gruszka Zaporska: Strażacy gasili pożar ciągnika rolniczego

We wtorek po południu w miejscowości Gruszka Zaporska strażacy walczyli z pożarem ciągnika rolniczego. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Do zdarzenia doszło we wtorek w miejscowości Gruszka Zaporska w powiecie zamojskim. Strażacy otrzymali informację o pożarze ciągnika rolniczego, w jednym z gospodarstw. Na miejscu interweniowała straż pożarna.

Po kilkunastu minutach ogień udało się opanować niestety ciągnik spłonął niemal doszczętnie. W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

Trwa szacowane strat i ustalanie okoliczności pojawienia się ognia.

2017-12-12 17:03:56
(fot. OSP Radecznica)

41 komentarzy

  1. Nic nie wiadomo czy rolnik wogole miał ubezpieczenie od pożaru…. Ale widzę ci co naj mniej wiedzą muszą najwięcej szczekać…

  2. Kubuś jak nigdy zgadzam się z Tobą w 95%, te 5% to zła ocena gleb w tych stronach .Może Cię zaskocze ale trafia się nawet bonitacyjna jedynka a gospodarstw porównywalne do tych np w Strzeszkowicach czy Babinie, że by podać przykład bliżej Lublina.

  3. To nie pierwszy i nie ostatni przypadek na tej farmie… złoto żydowskie działa.

  4. Obiektywny…. Co ci mogę powiedzieć na twa głupotę każdy w szkole miał podobne podręczniki…. Jedni dziś sa kimś jedni tak jak twój ojciec… Dziadek… Ty są nikim to tego nikt nie zmieni wam nawet jak by dać złoty pociąg to twoje dzieci a może nawet nastepne pokolenie dalej i tak są spisani na straty bo dalej będą synem ojca który w życiu nic nie osiągną który zawsze myśli że innym podano na tacy któremu nigdy w życiu nie chciało się dożyć do tego by jego dzieci coś w życiu miele coś mogli osiągnąć zawsze zostaną dziećmi takiego partacza jak ty… Jedyne co mam nadzieję że nie masz dzieci o gdzie myślę o tobie to wiesz co?? Jestem za aborcja takich ludzi jak ty nie powinno być na tym świecie

Z kraju