Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek z udziałem czterech pojazdów na trasie Lublin-Bełżyce. Jedna osoba w szpitalu (zdjęcia)

W niedzielę nad ranem na trasie Lublin-Bełżyce doszło do wypadku drogowego z udziałem czterech pojazdów. Przez kilka godzin występowały utrudnienia z przejazdem. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę około godziny 4 nad ranem w Radawcu Dużym, na drodze wojewódzkiej nr 747, na odcinku Lublin-Bełżyce. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o dachowaniu auta osobowego i zderzeniu trzech pojazdów, w tym ciężarówki. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Pierwszym na miejscu zdarzenia był druh z OSP Bełżyce, a zarazem strażak PSP i ratownik medyczny, który zabezpieczył miejsce zdarzenia i opatrzył poszkodowanych.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, młody kierowca BMW, jadąc od strony Bełżyc w pewnym momencie na łuku drogi stracił panowanie nad autem, które następnie dachowało. Kierowca hondy widząc zdarzenie zatrzymał się, ale po chwili w tył jego auta uderzył volkswagen. Siła zderzenia sprawiła, że obróciło hondę, a następnie uderzyła ona jeszcze w ciągnik siodłowy z naczepą, znajdujący się na przeciwległym pasie ruchu.

Na miejscu interweniowała straż pożarna z JRG w Bełżycach, a także strażacy z jednostek OSP w Pawlinie i Radawcu Dużym, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Do szpitala z obrażeniami ciała została przewieziona jedna osoba podróżująca BMW. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga wojewódzka przez kilka godzin była zablokowana, obecnie ruch odbywa się bez utrudnień.

(fot. lublin112.pl)

21 komentarzy

  1. chłop ze Spiczyna

    Oj Buroki, Buroki na BMW hajs macie, a na opony już nie?

  2. Prowincja ładnie kończy weekend

  3. Ciekawe czy młody kierowca bmw kupi sobie następne BMW

  4. No i czym teraz bukicik będzie woził się do Mc Donalda . Busikiem to obciach .

  5. Makdonalda powiadasz… To pewnie ta menda co wyrzuca po drodze śmieci z maka…

  6. Łzy nie przestają płynąć… Niezła tuba w bagażniku, ale po co się zatrzymywał? Ja bym jeszcze strąbił gruza.

Z kraju