Piątek, 23 lutego 202423/02/2024
690 680 960
690 680 960

Groźny wypadek na obwodnicy Lublina. Pięć osób zostało rannych

Całkowicie zablokowana jest obwodnica Lublina w kierunku Warszawy. W rejonie węzła Węglin miał miejsce poważny wypadek. Na miejscu pracują służby ratunkowe.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10:35 w miejscowości Tereszyn. Na obwodnicy Lublina, kilkaset metrów za węzłem Węglin, zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy oraz dostawczy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego oraz policja.

Wstępne ustalenia wskazują iż osobowe suzuki stało na pasie awaryjnym. Uderzył w niego rozpędzony dostawczy mercedes. Pojazdy następnie uderzyły w bariery energochłonne.

W wyniku zdarzenia pięć osób zostało poszkodowanych i przetransportowano je do szpitali. Były to dwie osoby dorosłe i dwoje dzieci w wieku 4 i 6 lat z suzuki oraz mężczyzna z mercedesa.

Pierwszej pomocy poszkodowanym udzielili funkcjonariusze Służby Więziennej, którzy realizowali czynności służbowe. Widząc co się stało powiadomili służby ratunkowe. Następnie zabezpieczyli osadzonego, którego transportowali, a następnie wraz z pielęgniarką ruszyli pomagać poszkodowanym.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku. Obwodnica Lublina jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd przez węzeł Węglin a następnie al. Kraśnicką.

2017-07-04 11:32:29
(fot. lublin112.pl, nadesłane)

29 komentarzy

  1. Gratuluję panom konwojentom. Tylko nie wiem czego, głupoty chyba. Od kiedy konwój może się zatrzymać? A jakby to była ukartowana sytuacja?

Z kraju

Polityka i społeczeństwo