690 680 960

Górskie, szosowe, enduro, a nawet elektryczne. W sobotę będzie można przetestować kilkadziesiąt modeli rowerów

Jeszcze w tym tygodniu każdy chętny będzie miał okazję darmowego przetestowania prawie 50 modeli rowerów. Do testów udostępnione zostaną modele szosowe i górskie, w tym warty ok. 24 tys. zł rower, na którym na co dzień trenuje i ściga się Maja Włoszczowska. Będą także modele turystyczne, enduro czy najnowszy produkt – kosztujące 10 tys. zł rowery elektryczne.

Atrakcją dla miłośników dwóch kółek powinien być karbonowy rower Level B +, na którym Maja Włoszczowska zdobyła w ubiegłym roku srebro na olimpiadzie w Rio. Będzie też można sprawdzić, jak na wertepach sprawuje się Pure Trail z ramą wykonaną z legendarnej stali Reynolds. Do tego model Grist o szerszych niż standardowe oponach oraz Trans Hybrid ze wsparciem elektrycznym.

Kross Test Tour, gdyż tak nazywa się impreza, odbędzie się w najbliższą sobotę przy Galerii Gala w Lublinie. Wyjazdy w teren będą prowadzone turami od godziny 9:30 do 15:30. Za każdym razem co godzinę do dyspozycji testerów zostanie udostępniona cała pula rowerów. Jazda testowa odbywa się w grupie z przewodnikiem. Trzeba koniecznie zabrać ze sobą kask.

– Jedna osoba w ciągu całego dnia może wypożyczyć maksymalnie 3 rowery. W mieście są wyznaczone specjalne trasy, a pętla ma długość przeznaczoną akurat na 45-minutową jazdę – tłumaczy Paweł Buczko z firmy KROSS. Aby wziąć udział w testach, konkretne rowery należy wcześniej zarezerwować na stronie http://www.kross.pl/test_tour.

Testować rowery mogą zarówno dorośli, jak i dzieci. O tym kto będzie miał szansę na przejechanie się na dwóch kółkach największej polskiej marki rowerowej zdecyduje kolejność zgłoszeń. Współorganizatorami tego wydarzenia są lokalni dealerzy Krossa.

(fot. nadesłane)
2017-05-08 22:44:35

7 komentarzy

 1. To masa kretynów oj krytyczna będzie zadowolona .

 2. Warto warto:) ostatnimi laty KROSS robi bardzo dobrą robotę;)

 3. Śmigam szosówką Krossa (Vento). Jak na 1szą moją szosówkę, to rewelacja. Z pewnością pojawię się na imprezie by przetestować inne ich modele. No i fajnie, że w końcu i do Lublina zajeżdżają takie dobre firmy i przede wszystkim POLSKIE! Brawo!

 4. wujek Kleofas

  A jak jest z pedałami? Dostosują do testującego, czy trzeba przyjść w odpowiednich butach?

 5. Powiem tak… wsadzcie sobie w d….. takie testy!!!!!!!!! Najpierw ogarnijcie stronę żeby co chwilę nie wywalała błędu i żeby DAŁO się dokonać rezerwacji! Druga kwestia to dostępność rowerów, „warszawka” owszem… reszta „spieprzaj dziadu”….

Kursy walut

 • USD 4.5164zł 0.75%
 • GBP 5.4141zł -0.08%
 • EUR 4.6813zł -0.05%
 • CHF 4.7449zł -0.22%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie