Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Gnojowica na schodach biura poselskiego Krzysztofa Hetmana. „To jest gnój, jaki musimy posprzątać po PiS-ie” (zdjęcia, wideo)

Wczoraj wieczorem na ul. Chopina w Lublinie interweniowała policja. Nieznane osoby wylały na schody biura poselskiego Krzysztofa Hetmana gnojowicę. Policjanci ustalają, kto za tym stoi.

Wczoraj wieczorem jeden z naszych Czytelników zaalarmował nas, że na ul. Chopina w Lublinie interweniowała policja. Otaśmowane zostały drzewa i dostęp do jednej z kamienic. Jak relacjonował Czytelnik, było „czuć zapach siarki”. Na miejscu interweniowała również straż pożarna oraz pracownik zarządzania kryzysowego.

Policjanci ustalili wstępnie, że nieznane obecnie osoby przyjechały samochodem osobowym, a następnie rozlały pod biurem europosła gnojowicę i odjechały. Na miejscu do późnych godzin nocnych prowadzone były policyjne czynności.

Rano zaś do sprawy odniósł się sam poseł Krzysztof Hetman.

– Szanowni państwo, jakieś sympatyczne osoby, pod osłoną w nocy wylały mi gnojowice na schody, przed moim biurem poselskim i chciałbym im bardzo serdecznie za to podziękować, bo ten gnój traktuje jako symbol. To jest gnój, jaki musimy posprzątać po PiS-ie, to jest gnój, jaki zostawił nam PiS po swoich ośmiu latach rządów. Moi drodzy, jeśli nie chcecie takiego gnoju w samorządach, to 7 kwietnia, w najbliższą niedzielę zagłosujcie na Trzecią Drogę. Dzięki – powiedział na nagraniu poseł.

71 komentarzy

 1. Jak dziękuje to niech zeżre będzie miał co wydalać paszczą mieć.ś

 2. ID!OTA oczywiście nie pomyśli (trzeba przecież mieć mózg), że to było wejście do przychodni stomatologicznej oraz do mieszkań.
  Domniemany „adresat” najmniej odczuł skutki chamskiego działania.
  I co się dziwić, że mając taki „rozum” nie potraficie skutecznie walczyć o swoje prawa.
  Zamiast rozumu tylko pokaz siły, której skutki odczuwają jedynie wasi konsumenci.
  Prawie dwieście różnych organizacji rolniczych…
  Wy nawet nie potraficie się zjednoczyć w słusznej walce.

 3. profesor mniodek

  typowy buras, buc i bufon

 4. Bolesław się wałęsa

  Gnoja potraktowali gnojem

 5. Rolasy to jednak stan umysłu.

Dodaj komentarz

Wiadomości z info112