690 680 960

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze w Niedrzwicy Kościelnej

W niedzielę 19 czerwca na boisku w Niedrzwicy Kościelnej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zawodach wzięły udział 22 drużyny, w tym 3 kobiece.

W minioną niedzielę w Niedrzwicy Kościelnej odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. W zmaganiach z czasem udział wzięły 22 drużyny, w tym 3 kobiece z gmin Niedrzwica Duża i Borzechów. Zawody przeprowadzono w 3 konkurencjach – sztafeta 7x50m z przeszkodami, ćwiczenie bojowe oraz musztra.

Najlepszy czas 93,02s uzyskały OSP Strzeszkowice Duże. Wynik ten uplasował jednostkę na pierwszym miejscu w gminie i w ogólnej klasyfikacji zawodów, wyprzedzając przy tym o 12s drugą drużynę w zestawieniu – Niedrzwicę Dużą.

Ponadto, OSP Strzeszkowice Duże w ćwiczeniu bojowym uzyskały czas 33,13s. Jest to wynik, który uplasowałby jednostkę na 4 miejscu w zawodach krajowych.

 


 

Wyniki zawodów prezentują się następująco:

Gmina Niedzwica Duża:
1. OSP Strzeszkowice Duże
2. OSP Niedrzwica Duża
3. OSP Krężnica Jara

Gmina Borzechów:
1. OSP Borzechów
2. OSP Łączki Pawłówek
3. OSP Łopiennik

Drużyny kobiece:
1. OSP Czółna
2. OSP Niedrzwica Kościelna
3. OSP Sobieszczany

Najlepiej wykonana musztra:
– OSP Kolonia Borzechów

Wszystkim drużynom serdecznie gratulujemy!

2016-06-22 16:39:12
(fot. Michał Bednarczyk)

26 komentarzy

 1. i jeszcze jedno mechanik podał smok z założonym kluczem co też jest błędem

  • hehehe napisz wniosek o ukaranie wszystkich jednostek z zawodów krajowych i wojewódzkich. i cześci powiatowych. bo tak wąłsnie mechanik podaje smok …. 🙂 cytuje kolejny raz „zapraszam do regulaminu zazdrośc i nic wiecej 😛 ” spinasz sie jak młody 🙂 i twoja wiedza jest znikoma 🙂

   • jeśli ci coś mówi nazwisko leon mądry to skonsultuj to co mówisz a ten pan jest twórcą regulaminu zawodów i szefem krajowym sędziów a swoją wiedzę zdobywałem na jego szkoleniach mam uprawnienia do sędziowania zawodów wojewódzkich

 2. Ludzie ogarnijcie się, to ile tych punktów podliczając wasze eksperckie analizy ? 60 ? Bądźcie poważni i odstawcie tą zawiść, za rok też są zawody. Chce zobaczyć drużynę która chociażby się zbliży do takiego wyniku, wtedy można dyskutować.

 3. Ludzie to sa tylko zawody gminne one nie sa tak szczegulowo sedziowane to nie wojewodztwo czy krajowe jak na gmine to bardzo dobry czas

 4. a gdzie jest Wolly ???

Kursy walut

 • USD 4.2399zł -0.38%
 • GBP 5.2707zł 0.27%
 • EUR 4.5312zł -0.14%
 • CHF 4.6572zł -0.3%

Polub nas