690 680 960

Głębokie: Dwie osoby trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch aut

W niedzielę po południu na drodze krajowej nr 82 doszło do zderzenia dwóch aut. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu w miejscowości Głębokie, w rejonie skrzyżowania drogi krajowej nr 82 z drogą wojewódzką nr 838, na odcinku pomiędzy Łęczną a Cycowem. Zderzył się tam dwa auta osobowe. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Dwie osoby zostały przetransportowane do szpitala. W rejonie wypadku zablokowany jest jeden pas ruchu. Auta przepuszczane są wahadłowo. Trwa ustalanie dokładnych okoliczności wypadku.

2016-07-10 15:45:16
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. I znowu to samo
  Jakie auta ?
  Co było przyczyną ?
  Czy kierowcy byli trzeźwi ?

 2. Ale co tam ustalac? Nie widzialem wypadku a wiem ze to nieustapienie pierwszenstwa autu jadacemu od badz do glebokiego. Niedawno byl tam wypadek i niedlugo bedzie tam znowu. To jest proste. Czekamy na nastepny…. podobnie pisalem w poprzednim. 😉

 3. Dwa rozbite autka, dwóch rannych – statystycznie poprawny wynik

  • Mieszkam w tej miejscowości i to skrzyżowanie jest beznadziejne jadac z glebokiego skrecajac w lewo na cycow mozna wyladowac na dachu bo zapierdzielaja z cycowa na barki bez ustapienia pierwszenstwa i z bark na cycow tak samo kiedy cos z Tym zrobia to jest chore nie ma dnia bez wypadku stluczki byla skarpa na skrzyżowaniu juz jej nie ma bo samochody nie raz laduja w polu lub w rowie zrubcie cos z tym !!

   • Jasny Gwint !!!

    Straszne rzeczy opowiadasz! Wychodzi na to, że jak tamtędy nie da się żywym przejechać, to trzeba jakimiś objazdami, albo całe to skrzyżowanie zaorać, a obok zrobić takie samo tylko dla myślących jak jadą.

   • dokładnie tak jest. No moze codziennie wypadkow nie ma ale zdecydowanie jest ich za duzo jak na jedno skrzyzowanie! A do wymuszeń to i owszem dochodzi prawie codziennie. Juz nie raz o mało ktoś we mnie nie wjechał. Dlatego gdy skrecam od łęcznej na cyców wole zwolnic do 10km/h i „obserwowac” czy drugi kierowca zwalnia czy zawala jak glupii, niz na slepo jechac. To jest jak rosyjska ruletka ;p albo sie uda albo nie.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt