690 680 960

Gdzie nie spojrzeć, to Walentynki. Lokale, kluby, sklepy, a nawet instytucje kuszą klientów ofertą dla zakochanych (zdjęcia)

W poniedziałek 14 lutego przypada coroczne święto zakochanych, czyli Walentynki. Jednak już w ten weekend, gdzie nie spojrzeć, można dostrzec oferty skierowane do par.

Dobiegający właśnie końca weekend przebiega pod znakiem nadchodzącego święta zakochanych, czyli Walentynek. W większości restauracji pojawiło się specjalne menu, hotele oferują pakiety dla par, a w sklepach numerem jeden są walentynkowe upominki. Na szturm klientów szykują się również kwiaciarnie. Jednak na zakochanych czeka też wiele różnych atrakcji i wydarzeń.

Można wybierać wśród spotkań w kawiarni przy muzyce na żywo, Laser Party na lodzie, koncertu „Tylko miłość” z Lubelską Federacją Bardów, karaoke, spotkań dla singli, podczas których można znaleźć miłość swojego życia, kameralnych i romantycznych wieczorów w SPA, warsztatów tanecznych, warsztatów z samoakceptacji, a nawet specjalnych wzorów w studiu tatuażu. Wszystko to oczywiście z Walentynkami w nazwie.

O zakochanych pomyślał też Teatr Muzyczny, który ma w repertuarze utwory o miłości, w Muzeum Wsi Lubelskiej opowiadano o tym, jak 100 lat temu wyglądały zaloty kawalerów, a Centrum Spotkania Kultur przygotowało słodki walentynkowy weekend. Są stoiska ze słodyczami, a w repertuarze kina filmy o miłości. Wszystko to ma na celu przyciągnięcie klientów, i jak nam przekazano, przynosi zamierzony skutek.

(fot. lublin112.pl)

8 komentarzy

  1. Ogłópianie naiwniaków.

  2. Dziwna i niezrozumiała tradycja.

  3. Walentynki? Nie dziękuję! Jestem kilka lat po ślubie

  4. dzień wszelakich „głupaków” !!!

  5. Uczcimy minutą ciszy za tych co wywalą dużo hajsu na kwiaty, kolację, a obejdą się bez kopulacji

  6. Obajtek w prezencie nasrał ukochanej na klatę

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!
ZooCentrum wraz ze Schroniskiem dla Zwierząt w Lublinie organizują Jesienny Piknik dla miłośników zwierząt