Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

GALA Cooking Show

W sobotę w Gali odbyło się wspólne gotowanie z VIP-ami. Zespoły złożone z artystów, sportowców, biznesmenów, dziennikarzy, polityków i sponsorów rywalizowały przygotowując włoskie dania.

Dzisiaj w Galerii Gala odbył się GALA Cooking Show organizowany przez Klub Andromeda. Wspólne gotowanie z VIP-ami było poświęcone promocji sztuki kulinarnej na najwyższym poziomie. Przed zgromadzoną publicznością, przy współudziale kamer telewizji i mikrofonów radia, przygotowując wyborne włoskie dania zmierzyły się ze sobą zespoły artystów, sportowców, biznesmenów, dziennikarzy, polityków i sponsorów. Kulinarne zmagania oceniało profesjonalne jury.

W tym samym czasie kiedy VIP-y zmagały się z kuchnią włoską odbywał się kiermasz produktów regionalnych. Na stoiskach można było zaopatrzyć się w pachnące kiełbasy, sery, miody, pieczywo, nalewki oraz produkty wykonane ręcznie.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

2015-12-12 19:45:23
(fot. lublin112.pl)

10 komentarzy

 1. Z czego ta Gala się utrzymuje? Codziennie pustki.

 2. Proszę napiszcie z imienia i nazwiska jakiegoś VIP-a, sportowca, artystę bo naprawdę nikogo nie znam, może z wyjątkiem Pani[] mamy z Ciecierzyna 😉 ładny mi VIP !!!

 3. Z WYZWOLENIA , CHYBA

 4. Naprawde sami Vipy . Szkoda ze mnie tam było ….

 5. Kurcze jak rozpoznać ViP-a w tym tłumie. Powinni ich jakoś oznaczyć dla ułatwienia. Może jakaś podpowiedż w tym konkursie „Rozpoznaj ViP-a”

 6. Jedyna znana osoba to Tomasz Wójtowicz, o ile to on 🙂

 7. Było kilka znanych osób, politycy i sportowcy, dziennikarze,
  Fajna impreza dla rodzin z dziećmi,dzieciaki mialy mikołaja i wiele innych atrakcji
  dobra inicjatywa POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ

 8. Mnie się bardzo podobała Gala Cooking i nikt się nie najadl za rzekomo nasze pieniądze!
  Produkty dostarczyła Alma.
  Jeżeli chodzi o Vipow to osobiście dostrzeglam kilka Znaczących Osób. …byli Politycy,Sportowcy,Dziennikarze i wiele Osób nie było utrwalonych na tych zdjęciach.
  Dziwi Mnie fakt ze ktoś kto wyraża swoją opinię na forum nie jest w stanie rozpoznać Osób znaczących w Naszym Mieście! A co za tym idzie? NIEWIEDZA!!!
  Pomijając wszystko zostało zebranych dużo podarunki dla Akcji POMÓŻ DZIECIOM PRZETRWAĆ ZIMĘ.
  Aby więcej takich imprez

 9. Już na zdjęciach widać że pusto… przeciez dlatego robią takie ujęcia.
  Ciekawe kiedy sprzedawcy na zorientują się że im sie to nie opłaca.