Wtorek, 28 maja 202428/05/2024
690 680 960
690 680 960

Dziś kolejne rolnicze protesty. Warto skorzystać z objazdów

Przypominamy, że dzisiaj w Michowie odbędzie się protest rolników. Mogą wystąpić utrudnienia w ruchu, dlatego apelujemy o wybieranie alternatywnych dróg przejazdu.

27 komentarzy

 1. -------------------------

  Wirtualne Media podają, że szefem TVP World ma zostać Michał Broniatowski, były wiceprezes rosyjskiej agencji Interfax, autor „przepisu na Majdan w Polsce”, syn kierownika Urzędu Bezpieczeństwa w Warszawie. Jeszcze raz można spytać: kim jest Tusk?

  • A dlaczego głąbie pomijasz fakt, że międzynarodowa agencja prasowa Interfaks była pierwszą niepaństwową agencją informacyjną?
   Dlaczego pominąłeś, że był związany z agencją prasową Reuters, pracował dla brytyjskiej telewizji ITN, amerykańskiej agencji Associated Press czy też brukselskiego Politico?

   A jeśli tak bardzo przeszkadza ci jego rodzina to odpowiedz co w poprzednich rządach PISu (m.in. gdy premierem był Kaczyński) robił Kryże?
   Może poczytaj o jego działalności w czasach PRLu a przede wszystkim o jego ojcu, który skazał na śmierć m.in. rotmistrza Pileckiego.

 2. -------------------------

  Deutsche Welle narzeka, że niemiecki przemysł potrzebuje setek tysięcy migrantów, a do przyjazdu zniechęca ich „skrajna prawica”. Czyli co robi? Jest niezadowolona – z gwałtów, napadów, kradzieży, narkotyków i prostytucji. Niezadowolenie, objaw dyskryminacji i rasizmu. Straszne!

Dodaj komentarz