690 680 960

Dzielnicowa wypatrzyła na ulicy poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania

Dzielnicowa zamojskiej komendy wspólnie z mężem, również policjantem, zatrzymali na jednej z ulic Zamościa mężczyznę poszukiwanego europejskim nakazem aresztowania. Mężczyzna spędzi za kratkami 4,5 roku.

W piątek rano w ręce zamojskich policjantów wpadł 36-letni mężczyzna poszukiwany europejskim nakazem aresztowania.

– Sierż. Aneta Baranowska – laureatka tegorocznego plebiscytu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego zamojskiej komendy, w czasie wolnym od służby, na ul. Lwowskiej w Zamościu zauważyła poszukiwanego, który od kilkunastu lat, przebywając poza granicami kraju, ukrywał się przed organami wymiaru sprawiedliwości. Razem z mężem, który również służy w zamojskiej jednostce policji, podjęli wobec 36-latka interwencję. Mężczyzna został zatrzymany – informuje podinsp. Joanna Kopeć z zamojskiej Policji.

36-latek ma do odsiadki dwa wyroki za rozboje. W sumie za kratkami ma spędzić 4,5 roku.

– Sierż. Aneta Baranowska jest laureatką tegorocznej edycji plebiscytu na najbardziej rozpoznawalnego dzielnicowego organizowanego przez zamojską komendę. Do służby w policji wstąpiła w 2013 roku. Jej mąż Adam, również jest funkcjonariuszem Policji. Aktualnie służbę pełni w Wydziale Ruchu Drogowego zamojskiej komendy – dodaje podinsp. Joanna Kopeć.

2017-07-29 17:50:26
(fot. Policja Zamość)

13 komentarzy

  1. jeszcze raz powtarzam pomyśleć zanim coś się napisze
    Oni byli po służbie bez żadnego ŚPB wiec trochę ryzykowali podejmując interwencję, więc nie porównujcie policjanta czasie wolnym do lekarza czy pielęgniarki bo to nie to samo!!!!

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas